Apartamenty Urocza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBud- Inwest s.c.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

„Apartamenty Urocza” to kontynuacja budowanego przez firmę „Bud-Inwest” S.C. Osiedla Wrzosowa, położonego w Puławach przy wyjeździe z miasta w kierunku Lublina. W ramach tej inwestycji powstaną trzy 3-kondygnacyjne budynki, łącznie 36 mieszkań. Niewysoka, nowoczesna architektura oraz kameralne położenie podkreślają prestiż realizowanej inwestycji. Przemyślane funkcjonalne układy pomieszczeń oraz szeroki zakres dostępnych metraży (od 32-75m2) zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Do wszystkich mieszkań przynależą miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz przestronne tarasy, a do mieszkań na parterze działki.Budowę Apartamentów Urocza rozpoczynamy w kwietniu 2016 roku, a zakończenie planujemy na koniec 2017 roku.

Inwestycja Apartamenty Urocza znajduje się w Puławach, ul. Urocza (1.7 km od centrum Puław), została zrealizowana przez dewelopera Bud- Inwest s.c..

Inwestycja Apartamenty Urocza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Urocza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bud- Inwest s.c. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Urocza

Puławy zlokalizowane są w województwie lubelskim. Są ważnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym oraz turystyczno-kulturalnym regionu. Nałęczów jest również miastem, w którym powstało pierwsze muzeum na Ziemiach Polskich oraz jedno z najstarszych w Europie Środkowej. Jest to również atrakcyjny region dla inwestorów. Działa tam Puławski Park Przemysłowy, którego zadaniem jest przyciągnąć poprzez ulgi podatkowe inwestorów. Część terenów inwestycyjnych w Puławach, położonych w obrębie Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. została także włączona do Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Komunikacje miejską w mieście świadczy Miejski Zakład Komunikacji w Puławach. Obsługuje on 21 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Urocza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Urocza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lubelska - Straż Pożarna 221.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Urocza znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Kraina Wiedzy w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Urocza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się spożywczy, w odległości 270 m znajduje się Lidl, w odległości 380 m znajduje się AJG Uniwersam.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Urocza w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.03.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie