Brochów Park

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Brochów Park to inwestycja realizowana we Wrocławiu, przy ulicy bocznej od ul. Centralnej, wyjątkowo położona przy Parku Brochowskim. Taka lokalizacja sprawia, że jest to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku, ceniących ciszę, kontakt z naturą i możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu w sąsiedztwie miejsca zamieszkania.W nawiązaniu do charakteru okolicy, inwestycja będzie bardzo kameralna. W trzech budynkach, liczących jedynie 3 kondygnacje, znajdzie się 86 mieszkań, od kawalerek, po mieszkania 4- pokojowe. Głównym założeniem projektu był komfort przyszłych mieszkańców, dlatego we wszystkich budynkach znajdą się windy, a funkcjonalne mieszkania będą posiadały przestronne balkony i tarasy. Do lokali położonych na parterze będą przylegały ogródki (o pow. nawet 360 m2). Pod każdym z budynków znajdą się podziemne miejsca postojowe, będzie także możliwość zakupu komórek lokatorskich.Mieszkania będą przekazywane Klientom w III kwartale 2020 roku.

Inwestycja Brochów Park znajduje się na Brochowie, ul. Centralna (5.7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Brochów Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 86 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Brochów Park pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 66 metrów kwadratowych.

Deweloper Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 86 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Brochów Park

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 500 metrów od inwestycji Brochów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Centralna (25307).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Brochów Park znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 51 w odległości 300m, Przedszkole Nr 51 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 80 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Broch-Med s.c. NZOZ, w odległości 500 m znajduje się Apteki AB sp.j. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M., w odległości 600 m znajduje się AB sp.j. Apteka. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Św. , w odległości 500 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 47, w odległości 1350 m znajduje się Miłosierdzia Bożego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Ocean Sub, w odległości 1500 m znajduje się Aleks. Torbus-Pawełko A..

Data publikacji: 06.12.2018

Data aktualizacji: 30.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie