Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villa Parc

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Włodarzewska, oferowane bezpośrednio przez

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa ParcVilla Parc

3 zdjęcia

Villa Parc
Villa Parc
Villa Parc

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • ochrona całodobowa
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 257 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa, monolityczna.

Elewacja

Wszystkie elewacje wykonane zostaną w technologii tynku mineralnego.

Stolarka okienna

Okna jednoramowe z drewna klejonego. Część okien rozwieralno-uchylna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań atestowane, antywłamaniowe.

Balkony

Balkony, loggie, tarasy wykończone gresem mrozoodpornym. W mieszkaniach na parterze taras jest z płyt betonowych. Część balustrad wypełniona szkłem, część systemowa ze stali malowanej proszkowo.

Posadzka

Szlichta cementowa.

Ściany

Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotne malowanie farbą w kolorze białym w pomieszczeniach mieszkalnych, natomiast w pomieszczeniach sanitarnych tynk gipsowy maszynowy pod płytki ceramiczne.

Sufity

Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotne malowanie farbą w kolorze białym.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, orurowanie do instalacji telefonicznej i telewizyjnej, instalacja wideodomofonowa i dzwonkowa.

Ogrzewanie

Z własnej kotłowni.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : Cena: 29240 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Villa Park to propozycja dla osób szukających stylowego, eleganckiego mieszkania w dogodnej lokalizacji. Położona na warszawskiej Ochocie inwestycja to zespól pięciu budynków charakteryzujących się prostotą i lekkością formy, co przekłada się na ergonomię użytkowania. W patio osiedla znajdują się dwa czterokondygnacyjne budynki otoczone zróżnicowanymi wielkościowo trzema blokami. Całość składa się z 255 mieszkań o szerokiej gamie metraży oraz 2 lokali usługowych. W sprzedaży dostępne są funkcjonalne mieszkania z komfortowym układem pomieszczeń o wielkości od 24 m kw. do 94 m kw. Dodatkowo, większość lokali zostało wyposażonych w przestronny balkon lub ogródek w mieszkaniach na parterze. W inwestycji przewidziano także komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe, które wraz z miejscami postojowymi znajdą się w garażu podziemnym. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla został zamknięty dla ruch kołowego. W przyszłości, cały teren inwestycji będzie także ogrodzony i strzeżony. Na przestronnym patio znajdzie się zaś plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do odpoczynku – ławeczki oraz alejki spacerowe pełne zieleni.

Inwestycja Villa Parc znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Parc została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 257 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Villa Parc nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ochota, przy skrzyżowaniu ul. Włodarzewskiej i ul. Maszynowej.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Parc?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Parc mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 760 metrów od inwestycji Villa Parc znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Parc znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Parc znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: KIBERone w odległości 101 m, szkoła w odległości 156 m, Przedszkole Niepubliczne Thames British School w odległości 163 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Parc jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Dental Plus w odległości 549 m, EstheDent w odległości 568 m, Medycyna Rodzinna w odległości 619 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Parc składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 255 m znajduje się Ciastkowo, w odległości 319 m znajduje się Stokrotka, w odległości 334 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Parc w odległości 299 m znajduje się boisko / kort, w odległości 320 m znajduje się basen, w odległości 326 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty na Szczęśliwicach

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023