Villa Parc

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Włodarzewska 30(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 142 m2
  Dom Development S.A.
 • Apartamenty Bakalarska(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Bakalarska (5.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bakalarska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 116 m2
  Radius Projekt
 • MOKO Concept Apartments(2.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy)
  MOKO Concept Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 59 - 132 m2
  Metropolis Investments

Opis Inwestycji

Osiedle Villa Park to propozycja dla osób szukających stylowego, eleganckiego mieszkania w dogodnej lokalizacji. Położona na warszawskiej Ochocie inwestycja to zespól pięciu budynków charakteryzujących się prostotą i lekkością formy, co przekłada się na ergonomię użytkowania. W patio osiedla znajdują się dwa czterokondygnacyjne budynki otoczone zróżnicowanymi wielkościowo trzema blokami. Całość składa się z 255 mieszkań o szerokiej gamie metraży oraz 2 lokali usługowych. W sprzedaży dostępne są funkcjonalne mieszkania z komfortowym układem pomieszczeń o wielkości od 24 m kw. do 94 m kw. Dodatkowo, większość lokali zostało wyposażonych w przestronny balkon lub ogródek w mieszkaniach na parterze. W inwestycji przewidziano także komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe, które wraz z miejscami postojowymi znajdą się w garażu podziemnym. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla został zamknięty dla ruch kołowego. W przyszłości, cały teren inwestycji będzie także ogrodzony i strzeżony. Na przestronnym patio znajdzie się zaś plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do odpoczynku – ławeczki oraz alejki spacerowe pełne zieleni.

Inwestycja Villa Parc znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Parc została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 257 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Villa Parc pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 257 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa, monolityczna.
Elewacja
Wszystkie elewacje wykonane zostaną w technologii tynku mineralnego.
Stolarka okienna
Okna jednoramowe z drewna klejonego. Część okien rozwieralno-uchylna.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań atestowane, antywłamaniowe.
Balkony
Balkony, loggie, tarasy wykończone gresem mrozoodpornym. W mieszkaniach na parterze taras jest z płyt betonowych. Część balustrad wypełniona szkłem, część systemowa ze stali malowanej proszkowo.
Posadzka
Szlichta cementowa.
Ściany
Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotne malowanie farbą w kolorze białym w pomieszczeniach mieszkalnych, natomiast w pomieszczeniach sanitarnych tynk gipsowy maszynowy pod płytki ceramiczne.
Sufity
Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotne malowanie farbą w kolorze białym.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, orurowanie do instalacji telefonicznej i telewizyjnej, instalacja wideodomofonowa i dzwonkowa.
Ogrzewanie
Z własnej kotłowni.
Wentylacja
Mechaniczna.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 29240 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Villa Parc

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ochota, przy skrzyżowaniu ul. Włodarzewskiej i ul. Maszynowej.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Parc mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Villa Parc znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przy Parku 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Parc znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w odległości 60 m, Przedszkole Niepubliczne Thames British School w odległości 200 m, Przedszkole Niepubliczne Motylek 3 w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Parc składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Rynek Włodarzy, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Parc w odległości 320 m znajduje się Basen, w odległości 340 m znajduje się Basen, w odległości 360 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie