Le Village

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cyraneczki, oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Cyraneczki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Le Village

2 zdjęcia

Le Village

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Cyraneczki

  Apartamenty Cyraneczki

  Eco Dom Development Polska

  Dom Julianów, piaseczyński
  ul. Cyraneczki 37
  0.9 km od Warszawy
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 80-113 m2
  • Domów: 11
  • Pokoje: 4-5
 • Kabacka Przystań Gardens 2
  od: 8 806 zł/m2

  Kabacka Przystań Gardens 2

  JDM Deweloper Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Działkowa 93
  0.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 94 m2
  • Domów: 6
  • Pokoje: 4
 • Willa Wrzos II
  od: 6 977 zł/m2

  Willa Wrzos II

  Comfort Life Development

  Dom Julianów, piaseczyński
  ul. Lidii Wysockiej
  1.4 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 143-163 m2
  • Domów: 20
  • Pokoje: 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Le Village to unikalne osiedle 233 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zajmujących ponad 10-hektarową działkę. Projekt zakłada przeniesienie atmosfery francuskiego miasteczka w okolice Warszawy. Osiedle wyróżnia się czterema różnymi typami elewacji, które nawiązują do stylów czterech regionów Francji: Alzacji, Prowansji, Bretanii i Normandii. Trzy etapy osiedla, w tym w stylach Bretania i Normandia, zostały już sprzedane oraz oddane do użytku (ponad 170 domów).

Le Village to osiedle położone blisko centrum miasta i jednocześnie dalekie od jego zgiełku i pośpiechu. To miejsce absolutnego odpoczynku i wytchnienia w zgodzie z naturą. Tu każdą chwilę dnia smakuje się intensywniej, barwniej. Zabiegani i zestresowani tempem życia naszych czasów, coraz częściej staramy się uciec z hałaśliwego centrum miasta, w poszukiwaniu naszego małego, własnego azylu.

Villa Provence

To oferta domów w stylu Prowansja w czwartym już etapie osiedla Le Village o metrażach 137m2 oraz 159m2. Zapraszamy do domu pokazowego na osiedlu Le Village.

Prowansja

Prowansja od lat inspiruje projektantów letnich domów i podmiejskich posiadłości. Ten francuski region zapoczątkował architektoniczny styl, który znany i poważany jest na całym świecie. Pastelowe kolory, ramy okien w białym kolorze, charakterystyczne pilastry i kolumny.

Ten styl jest w ofercie Villa Provence.

Alzacja

To najbardziej niemiecki region we Francji, choć bywał też najbardziej francuskim w Niemczech. Słynny z przedniej jakości białych, intensywnych i orzeźwiających win oraz zabudowań w znanym także w Polsce systemie muru pruskiego. Alzacja to również część Le Village, odwołująca się swoim charakterem i architekturą do tego regionu.

Kilka domów w tym stylu jest planowanych w ostatnim etapie osiedla Le Village.

Bretania

Bretania to najbardziej wysunięty na zachód region Francji, ojczyzna celtyckich legend. Jego architektura cechuje się prostotą i solidnością, niepozbawioną odrobiny francuskiej fantazji. Bretońskie domy są jasno otynkowane i mają spadziste dachy z ciemnej dachówki, ozdobione dwoma kominami. Narożniki wykładane są kamieniami, do których nawiązuje odcień obramowań okiennych.

Wszystkie domy w tym stylu zostały już sprzedane.

Normandia

Wśród ciągnących się kilometrami „Bocage”, niezwykle wysokich żywopłotów, łąk i pastwisk wyrastają samotne domostwa w charakterystycznej architekturze szachulcowej. Ten rodzaj budownictwa – „Colombages” – cechujący się zastosowaniem długich belek i delikatnego wzoru rybiej ości, został odwzorowany w naszym osiedlu.

Wszystkie domy w tym stylu zostały już sprzedane.

Inwestycja Le Village znajduje się w Józefosławiu, ul. Cyraneczki (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Le Village została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Le Village nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław to niewielka miejscowość (ok. 5600 mieszkańców), położona w województwie mazowieckim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy – w gminie Piaseczno, przy południowej granicy Lasu Kabackiego. Naturalne atuty tego miejsca stanowią ogromny potencjał, który dostrzega coraz więcej deweloperów, realizując tam swoje nowe inwestycje. Mieszkańcy Le Village, oprócz doskonałego położenia, zyskają dostęp do rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W okolicy osiedla znajdują się centra handlowe, szkoły, przedszkola oraz placówki medyczne. Dobrą komunikację z Warszawą zapewnia linia autobusowa, łącząca Józefosław ze stacją „Metro Wilanowska”. Obiekty sportowe w sąsiedztwie osiedla gwarantują szeroki wachlarz atrakcji przez cały rok. W zimie świetnie sprawdzi się pobliski klub fitness oraz basen. Lato to czas aktywności na świeżym powietrzu. Mieszkańcy Le Village mogą spędzić czas na relaksujących spacerach w lesie oraz konnych przejażdżkach.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Le Village?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Le Village mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Le Village znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Julianów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Le Village znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Le Village znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Incy-Wincy Niepubliczne Przedszkole o profilu językowym w odległości 420 m, Incy-Wincy Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 440 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Le Village w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Body Design, w odległości 440 m znajduje się Stadnina koni.

Data publikacji: 01.08.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: