Inwestycja przy ul. Piłsudskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBlockpol Developer Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Wiosną 2013 roku BLOCKPOL zakończył budowę trzeciego etapu inwestycji na osiedlu Zielony Zaułek zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego w Lubinie. Osiedle położone jest zaledwie 1,5 km od centrum miasta, do którego dojechać można w 5 minut. Cicha okolica, w której pobliżu znajduje się park wrocławski ze stawem krajobrazowym oraz dwa zielone skwery.Niedaleko budynku mieszczą się punkty usługowe, a cała inwestycja sąsiaduje z niedawno wyremontowaną ulicą Piłsudskiego.Kameralne osiedle Zielony Zaułek składa się z trzech niskopiętrowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie. Dotychczas zrealizowane w ramach osiedla budynki posiadają po 36 oraz 68 mieszkań wielkości od 27 do 87 m2. Najnowszą inwestycją na osiedlu jest budynek oferujący łącznie 38 mieszkań o metrażu od 27 do 82 m2, w którego podziemiu również zlokalizowano parkingi oraz garaże.Każde mieszkanie posiada przestronne balkony lub tarasy oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe i niezależny kocioł gazowy. Wyposażenie obejmuje także m.in. instalację elektryczną, telefoniczną, Internet, okablowanie plus sprzęt RTV oraz instalację domofonową z cyfrowym panelem przywoławczym.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Piłsudskiego znajduje się w Lubinie, ul. Piłsudskiego (3.3 km od centrum Lubina), została zrealizowana przez dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Piłsudskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Piłsudskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Blockpol Developer Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Piłsudskiego

Lubin to miasto i gmina znajdująca się w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu lubińskiego, gminy miejskiej i gminy wiejskiej Lubin. Leży w centrum Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. W Lubinie swoją siedzibę posiada KGHM Polska Miedź - jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną działalnością gospodarczą w tym rejonie. Lubin jest miastem, w którym narodziła się telefonia "Dialog". Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od polskiego słowa "lubić" - określenia pozytywnej ludzkiej emocji "lubienia czegoś". Do ważniejszych wydarzeń historycznych odbywających się na ziemi lubińskiej należy zbrodnia lubińska (1982 r.). Podczas tego wydarzenia Milicja Obywatelska oraz ZOMO stłumiły demonstrację przeciwko stanowi wojennemu.

Komunikacja

Przemieszczanie się po mieście zapewnia miejscowe przedsiębiorstwo PKS Lubin. Obecnie, w jego ramach funkcjonuje 16 linii autobusowych (17 sezonowo), które kursują nie tylko po mieście Lubin, ale i po 31 okolicznych, gminnych miejscowościach. W Lubinie krzyżują się dwie drogi krajowe - nr 3 i nr 36 oraz bieg swój mają dwie drogi wojewódzkie 323 i 335.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Piłsudskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Piłsudskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przylesie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Piłsudskiego znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Palneta Zdrowia w Lubinie w odległości 140 m, Policealna Szkoła w Lubinie w odległości 510 m, Biblioteka Pedagogiczna w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Piłsudskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Przylesie w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Piłsudskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Piłsudskiego w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.12.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie