Osiedle Jasińskiego

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BIURO SPRZEDAŻY

wołomiński, Marki, ul. Jasińskiego 12-14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Jasińskiego

6 zdjęć

Osiedle Jasińskiego
Osiedle Jasińskiego
Osiedle Jasińskiego
Osiedle Jasińskiego

Najbliższe inwestycje

 • Lisia Aleja
  od: 6 133 zł/m2

  Kasbud Development Sp. z o.o.

 • Oaza Bandurskiego
  od: 4 845 zł/m2

  Lifebox Construction

Opis Inwestycji

OSIEDLE JASIŃSKIEGO

Rewelacyjna lokalizacja w Markach.

Tuż obok nowej Szkoły Podstawowej nr 4 wśród zabudowy jednorodzinnej. Zamieszkaj w Markach, tylko 1,2 km od głównej ul. Piłsudskiego.

Osiedle, w skład którego wchodzą dwa szeregi budynków w których mamy:

- mieszkania parterowe o powierzchni 52,95 m2 mamy w nich 3 pokoje

- mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 130,98 m2 mamy w nich 6 pokoi

- segmenty o powierzchni 106,53 m2 mamy w nich 5 pokoi.

Mieszkania parterowe, 3 pokojowe wygodne dla mniejszej rodziny:

Przedsionek – 3,97 m2

Hol – 2,38 m2

Pokój 1 – 8,45 m2

Salon+Aneks kuchenny – 20,56 m2

Łazienka – 5,48 m2

Pokój 2 – 12,11 m2

Mieszkanie dwupoziomowe, 6 pokojowe wygodne dla dużej rodziny:

PARTER:

Przedsionek – 3,05 m2

Schody – 4,53 m2

PIĘTRO:

Hol+Schody – 12,00 m2

Hol – 2,38 m2

Pokój 2 – 8,80 m2

Kuchnia – 9,08 m2

Salon – 20,66 m2

Łazienka – 5,48 m2

Pokój 1 – 12,11 m2

PODDASZE:

Hol – 5,37 m2

Garderoba – 4,83 m2

Pokój 2 – 13,76 m2

Pokój 1 – 15,35 m2

Łazienka – 3,67 m2

Pokój 3 – 9,91 m2

Segment 5 pokojowy wygodne dla średniej rodziny:

PARTER:

Przedsionek – 3,14 m2

Hol + Schody – 6,70 m2

Łazienka – 3,74m2

Salon+Aneks kuchenny – 23,60 m2

PIĘTRO:

Hol+Schody – 8,07m2

Pokój 1 – 13,64 m2

Pokój 2 – 10,43 m2

Łazienka – 8,48 m2

PODDASZE:

Hol – 5,15 m2

Pokój 1 – 10,02 m2

Pokój 2 – 8,87 m2

Łazienka – 4,69 m2

Do każdego mieszkania jest przewidziany ogródek, mieszkania na parterach mają ogródki o powierzchni około 41 m2, mieszkania dwupoziomowe mają ogródki o powierzchni od 64 m2 do 105 m2, segmenty mają ogródki o powierzchni 24 m2.

Każdy ma wyznaczone indywidualne miejsce postojowe. Partery mają po jednym parkingu, dwupoziomowe i segmenty maja po dwa miejsca parkingowe w cenie!

Dużym plusem inwestycji jest lokalizacja, blisko centrum miasta, przy wewnętrznej drodze prywatnej , lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój.

Przy ul. Jasińskiego 12-14, powstaje kameralne, zamknięte osiedle domów w zabudowie szeregowej. Budynki będą wykonane w bardzo wysokim standardzie, ściany wykonane będą z cegły ceramicznej, okna w systemie 3 szybowym, dach pokryty blachodachówką, a teren utwardzony ekobrukiem. Budynki będą podłączone do kanalizacji miejskiej i wody miejskiej. Ogrzewanie gazowe- w każdym segmencie własny dwufunkcyjny piec gazowy.

Mieszkania są bezczynszowe i tanie w utrzymaniu - właściciel sam decyduję o kosztach eksploatacyjnych.

Mieszkania w stanie deweloperskim. Na ścianach tynki gipsowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, instalacja elektryczna, instalacja tv, instalacja domofonowa. Drzwi wejściowe bezpieczne.

Wstępny termin realizacji : IV kwartał 2021

Inwestycja Osiedle Jasińskiego znajduje się w Markach, ul. Jasińskiego 12-14 (2 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi BIURO SPRZEDAŻY

Inwestycja Osiedle Jasińskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jasińskiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 53 do 131 metrów kwadratowych w cenie od 360 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
WYKOŃCZENIE ZEWNĘTRZNE ogrodzenie frontowe systemowe wypełnione przęsłami stalowymi, furtka stalowa z domofonem (dla każdego lokalu), brama dwuskrzydłowa, bez siłowników (do bramy przygotowane zasilania pod siłowniki i sterowanie pilotem), ogrodzenie boczne oraz z tyłu budynków – panele i słupki stalowe systemowe z podmurówką betonową. Teren zewnętrzny - teren nieruchomości ogrodzony płotem, - wjazd na teren nieruchomości wyłożony kostką, - brama wjazdowa dwuskrzydłowa przygotowana do zamontowania siłowników, - miejsca parkingowe wyłożone eko-kratą - podjazdy do miejsc parkingowych dla każdego budynku wykończone kostką brukową, - ciąg pieszy wykończony kostką brukową, - teren zewnętrzny uporządkowany i przygotowany do własnej aranżacji, - zejścia na ogródki wyłożone kostką brukową, - wyznaczone miejsce na gromadzenie odpadów

Konstrukcja budynku

KONSTRUKCJA Murowana o stropach i słupach żelbetowych w układzie mieszanym. FUNDAMENTY Ława fundamentowa wylewana, żelbetowa, posadowiona na zagęszczonej podsypce z piachu. Ocieplenie ścian fundamentowych pianką ekstradowaną/ styropian o grubości 10 cm. STROPY, WIEŃCE Stropy żelbetowe, wylewane, monolityczne o grubości 16 cm, 18cm, 22cm. Wieńce w poziomie stropów: żelbetowe, wylewane razem ze stropem. NADPROŻA, SŁUPY, PODCIĄGI Nadproża prefabrykowane Słupy i podciągi wylewane, żelbetowe

Dach

WIĘŹBA DACHOWA I POKRYCIE Krokwie, murłaty, jętki i wszystkie drewniane elementy konstrukcji dachu zabezpieczone przed korozją biologiczną i zaimpregnowane. Pokrycie dachu wykonane z blachy dachówkowej z ociepleniem wełną mineralną pomiędzy krokwiami lub pianką pur. Rynny zewnętrzne, rury spustowe wykonane z PCV wg rozwiązań systemowych wybranej firmy. Obróbki blacharskie z blachy stalowej powlekanej.

Elewacja

ELEWACJE ściany zewnętrzne części mieszkalnej ocieplone styropianem 15 cm, klej, siatka i tynk cienkowarstwowy, cokół ocieplony pianką/styropianem o grubości 10 cm z wykończeniem wykonanym z marmolitu.

Stolarka okienna

Okna PCV rozwierno- uchylne, trzyszybowe, spełniające wymagania wentylacji pomieszczeń. Okna dachowe w pokojach i garderobie drewniane, okna dachowe w łazienkach przeznaczone do pomieszczeń o okresowo podwyższonej wilgotności powietrza.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe ocieplone, o podwyższonej odporności na włamanie z dwoma zamkami. Zamek główny 3- bolcowy i zamek dodatkowy 3-bolcowy, 3 bolce antywyważeniowe próg nierdzewny.

Balkony

balustrady na balkonach wykonane ze stali malowanej proszkowo

Posadzka

podłogi – wylewka cementowa na izolacji styropianowej tynki wewnętrzne ścian i sufitów- gipsowe kat. III tynki w łazienkach zacierane „na ostro” i przygotowane do wyłożenia glazury

Ściany

ŚCIANY Ściany osłonowe kondygnacji naziemnych zewnętrzne dwuwarstwowe: pustak ceramiczny o grubości 25 cm, styropian elewacyjny o grubości 15 cm. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne obu kondygnacji wykonane z pustaka ceramicznego o grubości 25 cm. Ściany wewnętrzne międzylokalowe wykonane z pustaka ceramicznego 2x 18,8 cm ze styropianem po środku (zapewnienie odpowiedniej izolacji akustycznej) Ściany wewnętrzne działowe wykonane z pustaka ceramicznego o grubości 11,5 cm.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne wykonane z blachy powlekanej w kolorze obróbek.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne – konglomerat.

Instalacje

INSTALACJE Wodociągowa – zimna woda z sieci wodociągowej. Kanalizacyjna – wykonane przyłącze do sieci kanalizacyjnej. Elektryczna - wykonana tablica mieszkaniowa wyposażona w wyłączniki różnicowo prądowe. Zasilanie rozprowadzone w każdym lokalu do wszystkich pomieszczeń (bez osprzętu elektrycznego). Domofonowa - doprowadzona do każdego lokalu wraz z urządzeniem końcowym (domofon). Telewizyjna - okablowanie budynku obejmuje wykonanie punktów telewizyjnych w salonie i sypialniach (bez gniazd). Internetowa - okablowanie budynku obejmuje wykonanie punktu internetowego w salonie (bez gniazda). Alarmowa - okablowanie budynku obejmuje wykonanie instalacji we wszystkich pomieszczeniach na parterze i piętrze (bez gniazd i osprzętu).

Ogrzewanie

Centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej- kocioł gazowy dwufunkcyjny zamontowany w łazience (odrębny dla każdego lokalu).

Wentylacja

PRZEWODY SPALINOWE I WENTYLACYJNE Przewody wentylacyjne wykonane z pustaków wentylacyjnych ceramicznych Przewód dymowy przystosowany do kotła gazowego. Przewody wentylacji kanalizacji wykonane z rur PCV i wyprowadzone ponad dach.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Lokalizacja inwestycji

Zapraszamy na inwestycję w rewelacyjnej lokalizacji w Markach, ul. Jasińskiego: Szkoła podstawowa nr 4 - 900 metrów Przedszkole miejskie – 100 metrów Centrum Handlowe M1 , Ikea, Obi, Makro – 3 900 metrów Urząd Miasta Marki – 1 000 m Sklepy i punkty usługowe – 500 m

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jasińskiego znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne nr 6 " Wesoła Lokomotywa" w odległości 70 m, Niepubliczne Przedszkole nr 21 Wesoła Lokomotywa w odległości 70 m, Niepubliczne Przedszkole nr 28 Domowe Przedszkole II w odległości 420 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jasińskiego w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Orlik, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.01.2021
Data aktualizacji: 29.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: