Sulejkowska 21

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBiałostocka Sp z o.o. S.K.A

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Sulejkowska 21 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1.A
28,14 m²
Parter
U2.A
24,48 m²
Parter

Opis Inwestycji

Budynek z pozwoleniem na użytkowanie od czerwca 2020 r.Kameralna kamienica na warszawskiej Pradze Południe “Sulejkowska 21”.Cechuje ją doskonała lokalizacja pomiędzy klimatycznymi kamieniczkami i domami jednorodzinnymi. Elegancki, niewielki budynek o zgrabnych proporcjach ma optymalne położenie względem stron świata. Jego wielkim atutem są jasne, doświetlone wnętrza z dużymi oknami oraz obszernymi balkonami i tarasami. Otoczenie budynku jest ciche i bezpieczne.

Inwestycja Sulejkowska 21 znajduje się na Gocławku, ul. Sulejkowska 21 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Białostocka Sp z o.o. S.K.A.

Inwestycja Sulejkowska 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sulejkowska 21 pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 24 do 28 metrów kwadratowych.

Deweloper Białostocka Sp z o.o. S.K.A przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 11 komórek lokatorskich w garażu - 7, na piętrach - 4..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 269 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc).
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 24 do 28 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Sulejkowska 21 znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Sulejkowska 21

Kamienica jest położona 7 km od centrum Warszawy i ma świetną sieć szybkich połączeń komunikacji miejskiej ze śródmieściem: autobusowej i tramwajowej w ulicy Ostrobramskiej i Grochowskiej. W okolicy jest doskonale rozwinięta infrastruktura miejska: 100 m. do Centrum Szembeka z bazarem ze świeżymi produktami i żywnością ekologiczną, ale też z nowoczesną siłownią i fitnessem i piękną salą zabaw dla dzieci i wieloma pożytecznymi usługami jak pralnia, szewc, kwiaciarnia; 800 m. do centrum handlowego Promenada z kompleksem kinowym Cinema City Promenada, przychodnią EnelMed oraz rodzinnym centrum rozrywki. W pobliżu znajdują się 2 zespoły basenów OSiRu: Wodnik i Szuwarek przy parku Leśnika. W odległości spacerowej znajdują się liczne przedszkola, szkoły podstawowe państwowe i prywatne, szkoła muzyczna i stopnia, liceum ogólnokształcące. W odległości 1 km znajduje się znany i ceniony szpital wojskowy na Szaserów. W najbliższej okolicy znajduje się 12 publicznych placówek zdrowia podlegających pod SZPZLO Warszawa Praga Południe oraz wiele placówek i przychodni prywatnych. W sąsiedztwie “Sulejkowskiej21” znajdują się liczne tereny zielone, sprzyjające relaksowi rekreacji: Park Skaryszewski im. Ignacego Jana Paderewskiego, Kamionkowskie Błonia Elekcyjne, Park Jana Szypowskiego "Leśnika", Park Józefa Polińskiego, Park Obwodu Praga AK, Park Znicza, Rezerwat krajobrazowy Olszynka Grochowska oraz rozległe tereny zielone nad Wisłą. W odległości 1 km znajduje się wjazd na obwodnicę Warszawy, która łączy się z autostradą A1 i daje łatwy dostęp do dróg wyjazdowych z miasta, co pozwala uniknąć uciążliwych korków. W ulicy Ostrobramskiej, na Gocławiu oraz przy rondzie Wiatraczna planowane jest zlokalizowanie stacji metra, będących częścią planowanej III linii metra, która ma powstać w 2022 roku.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sulejkowska 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Sulejkowska 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łukowska 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sulejkowska 21 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole Niepubliczne „ Zaczarowany Ołówek'' w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 163 w Warszawie w odległości 190 m, Przedszkole nr 179 „Pozytywka" w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sulejkowska 21 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog SuperNova w odległości 210 m, Reh-Medica w odległości 370 m, Kardiolog w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sulejkowska 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 220 m znajduje się Alkohole 24h, w odległości 240 m znajduje się Targowisko na Szembeka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sulejkowska 21 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.10.2016

Data aktualizacji: 03.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie