Biała Perła II

43 zdjęcia

Biała Perła II
Biała Perła II
Biała Perła II
Biała Perła II

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Biała Perła II dostępne są 104 oferty

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • pompa ciepła

Rekreacja

 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 111 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, góry

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępne są 104 apartamenty.

Powierzchnie apartamentów:

od 21 do 79 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Biała Perła II to kontynuacja istniejącego już obiektu Biała Perła. Powstały kompleks będzie obiektem noclegowym leżącym tuż przy stoku i przy dolnej stacji kolei linowej Luxtorpeda. Wielofunkcyjny obiekt pozwoli Gościom na bezpośredni dostęp do atrakcji letnich, tras spacerowych, rowerowych i Bike Parku oraz zimowej infrastruktury zjazdowej i nartostrad. Niepowtarzalne pokoje urządzone w niebanalnym stylu zaoferują Gościom i Właścicielom widok na zapierającą dech w piersiach panoramę Sudetów oraz szczyt Czarnej Góry (1205 m n.p.m.)

Biała Perła II to nowoczesny obiekt korzystający z najlepszych rozwiązań architektonicznych. Ekologiczny i zaprojektowany z troską o otaczającą go górską przyrodę.

Składać się będzie ze 111 apartamentów, jedno i dwupokojowych. Do dyspozycji Gości oddana zostanie restauracja hotelowa oraz restauracja a’la carte a także designerski lobby bar. W budynku będzie się też znajdować strefa spa i wellness, basen i centrum konferencyjne.

Za budowę projektu odpowiada deweloper Biała Perła II, którego udziałowcem jest CGA Invest, będący jednocześnie głównym wykonawcą. Spółka CGA Invest to jedna z najprężniej rozwijających się w kraju firm branży turystycznej, posiadające ponad 10 lat doświadczenia w budowie górskich inwestycji hotelowo-rekreacyjnych, także w systemie condo.

W portfolio spółki CGA Invest znajduje się między innymii:

- 5 obiektów hotelowych na terenie Czarna Góra Resort

- najszybsza w kraju sześcioosobowa kolej linowa Luxtorpeda

- czteroosobowe koleje liniowe Efka i Żmija

- dogodnie usytuowane orczyki oraz taśmy baby-lift przeznaczone do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych

- 14 zróżnicowanych tras narciarskich, w tym specjalnie wyprofilowana trasa A o czarnym stopniu trudności, oraz najdłuższa w Czarna Góra Resort trasa B z homologacją FIS

- górskie atrakcje dla dzieci i dorosłych, na przykład superszybka zjeżdżalnia grawitacyjna - Alpine Coaster Czarna Żmija oraz Park Linowy

Biała Perła II, jako ostatnia inwestycja hotelowa w Czarna Góra Resort, wykorzystuje całe nasze doświadczenie oraz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w budowie górskich obiektów wypoczynkowych.

INNOWACYJNA ARCHITEKTURA

JEDYNY TAKI OBIEKT W REGIONIE

Biała Perła II to zachwycający lekkością budynek będący kontynuacją oddanego już do użytku obiektu Biała Perła I. Oba projekty tworzyć wspólnie będą kompleks, który zachwyca nowoczesnością i lekkością, dzięki przeszkleniom i unikatowej, trójkątnej bryle.

Każdy apartament niczym prywatny

punkt widokowy.

Wszystkie 111 apartamentów dostępnych w Białej Perle II posiada panoramiczne, sięgające od podłogi do sufitu szyby, pozwalające gościom podziwiać niesamowity górski krajobraz od świtu aż do zachodu słońca i napawać się spektaklem, jaki każdego dnia prezentuje sudecka przyroda.

TRANSPARENTNY MODEL BIZNESOWY

PODZIAŁ PRZYCHODU 50:50

Wysokość czynszu liczona jest w oparciu o udział wybranego lokalu w 50 % z przychodu operacyjnego Operatora tj. z działalności z tytułu podnajmu lokali wchodzących w skład Aparthotelu Biała Perła II. Ustalając dochód Operator bierze pod uwagę wynik z podnajmu wszystkich podnajmowanych lokali w obiekcie. Dzięki tej formie rozliczenia Właściciel ma pewność, że jego przychód opiera się tylko na realnym przychodzie generowanym przez obiekt i nie jest obarczony odpowiedzialnością za kosztu funkcjonowania kompleksu. Wspólnie stajemy się partnerami biznesowymi, którzy czerpią równe i sprawiedliwie podzielone korzyści.

Inwestycja Biała Perła II znajduje się w Siennej, ul. Sienna 8D (20.5 km od Kłodzka), jest realizowana przez Biała Perła II.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 111 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Biała Perła II w sprzedaży są 104 nowe apartamenty o powierzchni od 21 do 79 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Biała Perła II nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat kłodzki zajmuje obszar ponad 1643 km2 i jest największym oraz najbardziej zaludnionym powiatem na Dolnym Śląsku. Powiat kłodzki graniczy z Czechami, a w jego obrębie znajduje się 14 gmin i 11 miast, min. siedziba powiatu – Kłodzko oraz ośrodki uzdrowiskowe jak: Dusznica-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój czy Lądek-Zdrój. O uzdrowiskowym charakterze decydują: czysty klimat i górski pejzaż tworzony m.in. przez pasma Sudetów i Gór Stołowych, a także przez liczne potoki, doliny rzek, jary z wodospadami, parki oraz rezerwaty. Intensywnie rozwija się turystyka, stąd wiele sanatoriów, pensjonatów i budynków kurortowych. Architektura mieszkaniowa to domy jednorodzinne i stylowe kamienice, a w miastach – nieliczne bloki. Miasta to również miejsce lokalizacji zakładów produkcyjnych, obiektów handlowych, np. Galeria Twierdza w Kłodzku oraz instytucji kultury, np. Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju. Dobrze rozwinięta jest sieć kolejowa, a ruch koncentruje się głównie na drodze krajowej nr 8.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Biała Perła II?

Powiat kłodzki posiada dobrze rozwiniętą sieć torów i dogodne połączenia kolejowe, a największą stacją jest Dworzec Kłodzko Główne. Pomiędzy miejscowościami kursują również autobusy PKS. Najważniejszą arterią jest droga krajowa nr 8 (Kudowa – Budzisko), a także drogi krajowe: nr 46 (Kłodzko – Szczekociny), nr 33 (Kłodzko – Boboszów na granicy z Czechami) oraz 9 dróg wojewódzkich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Biała Perła II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Biała Perła II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Biała Perła II w odległości 130 m znajduje się Czarna Góra Resort.

Data publikacji: 03.02.2023
Data aktualizacji: 09.02.2023

Oferty w Siennej

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: