Biała Perła II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Apartamenty na sprzedaż ul. Sienna, oferowane bezpośrednio przez

Biała Perła II

kłodzki, Sienna, ul. Sienna 8D

Biała Perła IIBiała Perła II

43 zdjęcia

Biała Perła II
Biała Perła II
Biała Perła II
Biała Perła II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

20 - 91/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Wykończenie pod klucz

Przystanek Autobusowy - 282 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 kawiarnie i restauracje, 1 obiekt sportowy, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • pompa ciepła

Rekreacja

 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 111 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, góry

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 81 apartamentów

Powierzchnie apartamentów:

od 20 do 91 m²

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Biała Perła II to kontynuacja istniejącego już obiektu Biała Perła. Powstały kompleks będzie obiektem noclegowym leżącym tuż przy stoku i przy dolnej stacji kolei linowej Luxtorpeda. Wielofunkcyjny obiekt pozwoli Gościom na bezpośredni dostęp do atrakcji letnich, tras spacerowych, rowerowych i Bike Parku oraz zimowej infrastruktury zjazdowej i nartostrad. Niepowtarzalne pokoje urządzone w niebanalnym stylu zaoferują Gościom i Właścicielom widok na zapierającą dech w piersiach panoramę Sudetów oraz szczyt Czarnej Góry (1205 m n.p.m.)

Biała Perła II to nowoczesny obiekt korzystający z najlepszych rozwiązań architektonicznych. Ekologiczny i zaprojektowany z troską o otaczającą go górską przyrodę.

Składać się będzie ze 111 apartamentów, jedno i dwupokojowych. Do dyspozycji Gości oddana zostanie restauracja hotelowa oraz restauracja a’la carte a także designerski lobby bar. W budynku będzie się też znajdować strefa spa i wellness, basen i centrum konferencyjne.

Za budowę projektu odpowiada deweloper Biała Perła II, którego udziałowcem jest CGA Invest, będący jednocześnie głównym wykonawcą. Spółka CGA Invest to jedna z najprężniej rozwijających się w kraju firm branży turystycznej, posiadające ponad 10 lat doświadczenia w budowie górskich inwestycji hotelowo-rekreacyjnych, także w systemie condo.

W portfolio spółki CGA Invest znajduje się między innymii:

- 5 obiektów hotelowych na terenie Czarna Góra Resort

- najszybsza w kraju sześcioosobowa kolej linowa Luxtorpeda

- czteroosobowe koleje liniowe Efka i Żmija

- dogodnie usytuowane orczyki oraz taśmy baby-lift przeznaczone do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych

- 14 zróżnicowanych tras narciarskich, w tym specjalnie wyprofilowana trasa A o czarnym stopniu trudności, oraz najdłuższa w Czarna Góra Resort trasa B z homologacją FIS

- górskie atrakcje dla dzieci i dorosłych, na przykład superszybka zjeżdżalnia grawitacyjna - Alpine Coaster Czarna Żmija oraz Park Linowy

Biała Perła II, jako ostatnia inwestycja hotelowa w Czarna Góra Resort, wykorzystuje całe nasze doświadczenie oraz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w budowie górskich obiektów wypoczynkowych.

INNOWACYJNA ARCHITEKTURA

JEDYNY TAKI OBIEKT W REGIONIE

Biała Perła II to zachwycający lekkością budynek będący kontynuacją oddanego już do użytku obiektu Biała Perła I. Oba projekty tworzyć wspólnie będą kompleks, który zachwyca nowoczesnością i lekkością, dzięki przeszkleniom i unikatowej, trójkątnej bryle.

Każdy apartament niczym prywatny

punkt widokowy.

Wszystkie 111 apartamentów dostępnych w Białej Perle II posiada panoramiczne, sięgające od podłogi do sufitu szyby, pozwalające gościom podziwiać niesamowity górski krajobraz od świtu aż do zachodu słońca i napawać się spektaklem, jaki każdego dnia prezentuje sudecka przyroda.

TRANSPARENTNY MODEL BIZNESOWY

PODZIAŁ PRZYCHODU 50:50

Wysokość czynszu liczona jest w oparciu o udział wybranego lokalu w 50 % z przychodu operacyjnego Operatora tj. z działalności z tytułu podnajmu lokali wchodzących w skład Aparthotelu Biała Perła II. Ustalając dochód Operator bierze pod uwagę wynik z podnajmu wszystkich podnajmowanych lokali w obiekcie. Dzięki tej formie rozliczenia Właściciel ma pewność, że jego przychód opiera się tylko na realnym przychodzie generowanym przez obiekt i nie jest obarczony odpowiedzialnością za kosztu funkcjonowania kompleksu. Wspólnie stajemy się partnerami biznesowymi, którzy czerpią równe i sprawiedliwie podzielone korzyści.

Inwestycja Biała Perła II znajduje się w Siennej, ul. Sienna 8D (20.5 km od Kłodzka), jest realizowana przez Biała Perła II.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 111 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Biała Perła II w sprzedaży jest 81 nowych apartamentów o powierzchni od 20 do 91 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Biała Perła II nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Polanica-Zdrój położona jest w województwie dolnośląskim. Leży w centralnej części Kotliny Kłodzkiej. Jest słynnym na całą Polskę miasteczkiem uzdrowiskowym. Nietypowy układ miasta nie jest żadną przeszkodą zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, a nawet uznawany jest za jego duży atut. Polanica-Zdrój nie posiada klasycznego rynku, a w samym centrum znajduje się Park Zdrojowy, wokół którego rozbudowała się miejscowość. Położenie w malowniczej dolinie Bystrzycy Dusznickiej przyciąga każdego roku coraz więcej osób. Ponadto warto wspomnieć, że w okolicy łącznie znajduje się ok. 100 km szlaków turystycznych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Biała Perła II?

Jeśli chodzi o komunikację, to znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 388, która łączy Bystrzycę Kłodzką z Ratnem Dolnym. Przez północną granicę miasta przebiega droga krajowa nr 8 i trasa europejska E67. Ponadto droga powiatowa zapewnia dojazd ze Szczytna, Polanicy-Zdroju do Szalejowa Górnego. W pobliżu centrum miasta znajduje się dworzec autobusowy, który posiada bezpośrednie połączenia autobusowe lokalne oraz dalekobieżne m.in. do Warszawy, Kielc, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry czy Katowic. Najbliżej znajdującym się lotniskiem oddalonym o 102 km jest port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Biała Perła II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 282 metrów od inwestycji Biała Perła II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Biała Perła II w odległości 126 m znajduje się Czarna Góra Resort.

Data publikacji: 03.02.2023
Data aktualizacji: 05.02.2024
Biała Perła II logo

Biała Perła II

Adres biura sprzedaży:

ul. Fabryczna 6, Carbon Tower 53-609 Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: