Karniowice Słoneczna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bevendi

Ceny od: 3 006 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Karniowice Słoneczna dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
5
174 m2
373 m2
524 000 zł3 006 zł/m²
5
174 m2
376 m2
524 000 zł3 006 zł/m²
5
174 m2
377 m2
524 000 zł3 006 zł/m²
5
174 m2
374 m2
524 000 zł3 006 zł/m²
5
174 m2
376 m2
524 000 zł3 006 zł/m²

Opis Inwestycji

Nowoczesna i funkcjonalna architektura świetnie wkomponowana w otoczenie to znak rozpoznawczy naszej inwestycji.Te wygodne i ekonomiczne domy zaprojektowane zostały z zachowaniem tradycyjnej architektury łączącej w sobie nowoczesne wykończenie elewacji drewnem oraz wysokiej jakości kamieniem elewacyjnym.Na dwóch poziomach mamy do dyspozycji 4 sypialnie, 2 łazienki, wydzieloną kuchnię, salon z kominkiem oraz garaż z wewnętrznym wejście prosto do holu. Dodatkowo przewidziano na zewnątrz miejsce na drugi samochód. Wszystkie domy posiadają część ogrodową wyeksponowaną od południa, a ogrodzony teren zapewnia bezpieczeństwo i poczucie komfortu mieszkańców.Konstrukcja domu umożliwia ponadto elastyczne dzielenie i aranżację powierzchni i pomieszczeń wedle własnej koncepcji i potrzeb.O atrakcyjności lokalizacji stanowi z jednej strony bliskość i szybki dojazd do Krakowa, a z drugiej otoczenie luźnej zabudowy jednorodzinnej, a także przebiegająca przez Karniowice i Bolechowice sieć szlaków turystyki pieszej i rowerowej.W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są sklepy spożywcze , przedszkola i szkoła podstawowa.Nie bez znaczenie pozostaje również bliskość Zabierzowa (4km) gdzie do dyspozycji mamy kryty basen i pozostałą infrastrukturę sportową.Karniowice dzieli od Krakowa zaledwie kilka kilometrów, a przebudowane rondo Ofiar Katynia powoduje, że dojazd samochodem do centrum zajmuje nie więcej jak 20 minut.- 10km do Ronda Ofiar Katynia (IKEA, Makro),- 14km do Starego Miasta.Do Karniowic można dojechać również autobusem miejskim, który kursuje co pół godziny z ulicy Bronowickiej w Krakowie (linia 268).Każdy dom jest gotowy do odbioru w stanie deweloperskim. Przygotowany do własnej aranżacji wnętrza.Na życzenie kupującego możemy dom wykończyć pod klucz.Zapraszamy do oglądnięcia domów. Do zobaczenia w Karniowicach!

Inwestycja Karniowice Słoneczna znajduje się w Karniowicach, ul. Krakowska 31 (7.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Bevendi.

Inwestycja Karniowice Słoneczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z w tym 5 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Karniowice Słoneczna pozostało na sprzedaż 5 nowych domów o powierzchni 174 metrów kwadratowych w cenie od 524 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 174 m2 w cenie od 524 000 zł (5 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bevendi przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 170 do 269 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Zabezpieczenia: -system alarmowy -drzwi/okna antywłamaniowe -teren zamknięty -domofon/wideofon -monitoring/ochrona Ogrodzenie: -murowane -betonowe -żywopłot -metalowe -siatka -drewniane Ogrzewanie: -gazowe Media: -prąd -gaz -internet -telefon -kanalizacja -woda Dojazd: -asfaltowy Informacje dodatkowe: -strych -garaż
Konstrukcja budynku
materiał budynku: pustak
Dach
skośny pokrycie dachu: dachówka
Stolarka okienna
plastikowe
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 5 domów w tym 5 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 174 m2.
Powierzchnie działek:od 373 do 377 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 524 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 3 006 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Karniowice Słoneczna

Karniowice to malownicza wioska zlokalizowana w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zabierzów. Miejscowość położona na południowych zboczach Wyżyny Olkuskiej i w Rowie Krzeszowickim. Ze względu na ujmujący krajobraz i cenną przyrodę, północne tereny włączone zostały w obszar Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskiej. Ciekawe ukształtowanie terenu oraz zielona okolica sprzyjają spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. To także idealne miejsce dla rodzin z dziećmi szukających ucieczki od zgiełku miasta. Podróż do centrum Krakowa, autem zajmuje około 20 minut, dlatego Karniowice są doskonałą alternatywą mieszkaniową dla osób pracujących w małopolskiej metropolii. Przestronne tereny, zabudowa jednorodzinna oraz kameralna atmosfera to wielki atut tutejszej okolicy. Miłośników pieszych wędrówek i rowerowych eskapad, na pewno ucieszą szlaki turystyczne o zróżnicowanym poziomie trudności. W pobliżu znajdują się dwie szkoły podstawowe, jedna zlokalizowana w Bolechowicach – 1,2 km, druga w Kobylanach- odległość ok. 2 km. Spacerem w 10 minut dostaniemy się do pobliskich delikatesów i sklepów spożywczych.

Komunikacja

Podróż do Krakowa autem zajmuje mieszkańcom około 20 minut. Dogodne położenie i infrastruktura drogowa umożliwiają szybką komunikację z miastem. Z Karniowic do Krakowa, autobusem, który swój początkowy przystanek ma - w Krakowie przy ul. Zygmunta Augusta, linią MPK 268, dotrzemy w około 40 minut. Ogólnie do granic stolicy małopolski, w linii prostej, mieszkańców dzieli dystans 19 km.

W odległości 300 metrów od inwestycji Karniowice Słoneczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Karniowice I.

Data publikacji: 06.02.2019

Data aktualizacji: 07.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie