Casa del Arte Murano

Oferta archiwalna

Warszawa, Śródmieście, Muranów, ul. Nowolipie 7A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Casa del Arte Murano

3 zdjęcia

Casa del Arte Murano
Casa del Arte Murano
Casa del Arte Murano

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : 40000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Casa del Arte Murano – Twój dom w samym sercu stolicy Kameralny apartamentowiec Casa del Arte Murano znajduje się na starym, zabytkowym Muranowie, na ul. Nowolipie 7A. To miejsce zachwyca ciszą, spokojem i wyjątkowym otoczeniem. Położone jest w samym centrum Warszawy, zaledwie 5 minut od stacji metra Ratusz-Arsenał na Placu Bankowym.Autorem oryginalnej koncepcji architektonicznej, łączącej elementy architektury socrealistycznej z nowoczesnością  jest Krzysztof Kozielewicz. Niezwykły budynek zaprojektowany został nie tylko z myślą o komforcie i potrzebach estetycznych jego przyszłych Mieszkańców, ale i z dbałością o dopasowane do charakterystycznej muranowskiej architektury. Luksusowe apartamenty charakteryzuje:- wysoki standard wykończenia, – funkcjonalność,- przestrzeń,- wygoda. Taka aranżacja wnętrza jest gwarancją komfortu nawet dla najbardziej wymagających. To oferta dla osób wrażliwych na piękno architektury, ceniących wygodę jaką zapewnia doskonała lokalizacja.

Inwestycja Casa del Arte Murano znajduje się na Muranowie, ul. Nowolipie 7A null (2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Belgravia Polska sp. z o.o.

Inwestycja Casa del Arte Murano została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Casa del Arte Murano nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Belgravia Polska sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Casa del Arte Murano?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Casa del Arte Murano mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Casa del Arte Murano znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ratusz Arsenał.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Casa del Arte Murano znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Casa del Arte Murano znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: V Liceum Ogólnokształcące w odległości 60 m, Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki" w odległości 80 m, Przedszkole integracyjne nr 8 w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Casa del Arte Murano składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Casa del Arte Murano w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Muranowie

Oferty na Muranowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: