Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Pino w Runowie - 1. etap

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Chmielna, oferowane bezpośrednio przez

Bee Project Sp. z o.o.

piaseczyński, Runów, ul. Chmielna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 293 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pino w Runowie - 1. etapOsiedle Pino w Runowie - 1. etap

16 zdjęć

Osiedle Pino w Runowie - 1. etap
Osiedle Pino w Runowie - 1. etap
Osiedle Pino w Runowie - 1. etap
Osiedle Pino w Runowie - 1. etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z zaletami osiedla wolnostojących domów jednorodzinnych, położonego w sielankowej i kameralnej miejscowości Runów koło Piaseczna.

W naszej ofercie znajdziesz przestronne domy o powierzchni 209 m2, zlokalizowane na dużych działkach, które zapewniają mnóstwo przestrzeni i prywatności.

Nadrzędnym celem naszych architektów było opracowanie projektu budynku z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Każdy detal został starannie przemyślany, tak aby zapewnić optymalne warunki mieszkalne. Wszystkie domy wyposażone są w dwustanowiskowy, przestronny garaż, co zapewni Ci dodatkową wygodę. Każdy budynek posiada instalację elektryczną i wodociągową oraz przyłącze kanalizacji sanitarnej.

Kompleks zlokalizowany jest w otoczeniu malowniczej przyrody, zapewniającej mnóstwo przestrzeni i ciszy. To idealne miejsce dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku i zamieszkać w spokojnym miejscu, gdzie będą mogły cieszyć się kontaktem z naturą.

Jeśli marzysz o komfortowym, przestronnym domu w zielonej okolicy, to nasze osiedle jest dla Ciebie idealnym miejscem. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do życia w zgodzie z naturą - przestrzeń, ciszę, wygodę oraz mnóstwo zieleni.

W ramach pierwszego etapu inwestycji oferujemy komfortowe domy wolnostojące, zlokalizowane na przestronnych działkach o powierzchni ponad 1000 m2.

Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości wykonania budynku. Każdy etap procesu budowlanego jest stale kontrolowany przez wykwalifikowanych specjalistów.

Oferowany standard deweloperski obejmuje następujące elementy:

Fundamenty: ławy żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczka betonowego.

Hydroizolacja fundamentu: grubowarstwowa masa bitumiczna typu KMB (pion) i papa termozgrzewalna (poziom).

Termoizolacja fundamentu: styrodur (XPS) i folia kubełkowa.

Zasyp fundamentów z wysokiej jakości piasku, zagęszczonego maszynowo.

Posadzka na gruncie: chudy beton o grubości 20 cm.

Ściany konstrukcyjne z pustaka ceramicznego Porotherm w systemie Dryfix.

Inwestycja Osiedle Pino w Runowie - 1. etap znajduje się w Runowie, ul. Chmielna (10.4 km od Warszawy), jest realizowana przez Bee Project Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pino w Runowie - 1. etap nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bee Project Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Teren pierwszego etapu osiedla Pino jest położony w Runowie przy ul. Chmielnej, w odległości około 300 m od skrzyżowania z ulicą Solidarności, która ma status drogi powiatowej i łączy Piaseczno z Tarczynem.

Natomiast droga ekspresowa S7, przebiegająca w odległości około 5 km od Runowa, zapewnia sprawną komunikację z Warszawą, jak również łączy Osiedle Pino z trasami wylotowymi ze stolicy we wszystkich najważniejszych kierunkach.

Bliskość trasy S7 sprawia, że dojazd z Runowa w okolice CH Westfield Mokotów albo do Lotniska Chopina zajmuje nie dłużej niż 20 minut.

Inne atrybuty naszej lokalizacji to:

- najbliższy sklep spożywczy: 800 m

- najbliższy dyskont spożywczy: 4 km

- najbliższa apteka: 2,5 km

- najbliższa szkoła podstawowa: 4 km

- najbliższe przedszkole publiczne: 4 km

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pino w Runowie - 1. etap?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pino w Runowie - 1. etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Pino w Runowie - 1. etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Runów.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pino w Runowie - 1. etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 991 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pino w Runowie - 1. etap w odległości 956 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.10.2023
Data aktualizacji: 11.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023