Comfort City Bursztyn

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BARC Warszawa S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Comfort City Bursztyn dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
1
52,9 m²
-
2
49,83 m²
-

Opis Inwestycji

Comfort City Bursztyn

Charakterystycznymi cechami Comfort City są funkcjonalne i zróżnicowane mieszkania:- z aneksami lub osobnymi kuchniami, które dają możliwość ciekawej aranżacji- z tarasami, balkonami lub ogródkami- z dużymi oknami- z widnymi łazienkami- z garderobami- z gabinetami- o różnorodnych metrażach- oferujące dużo pokoi na małych powierzchniach- z pełną gamą metrażyKażdy etap posiada podziemny dwupoziomowy garaż z wygodnymi miejscami postojowymi. Dbając o potrzeby mieszkańców oferujemy duży wybór komórek lokatorskichUdogodnienia:Całość będzie tworzyć autonomiczną część miasta z udogodnieniami dla mieszkańców; punktami usługowymi, sklepami, placami rekreacyjnymi, miejscami spotkań, kawiarniami, stacjami naprawy rowerów, paczkomatami itp. Na terenie osiedla powstanie także małe centrum handlowo-usługowe z garażem. Nieopodal (w odległości 700 m) znajdzie się pętla tramwajowa Winnica (dojazd do metra zajmie ok. 10 min.) przy której powstanie kolejne centrum handlowo-usługowe.Ciszę i spokój okolicy zapewniają sąsiedztwo ścieżki pieszo-rowerowej Leśnej Polanki oraz kompleks parkowo – leśny z licznymi ścieżkami rowerowymi, biegowymi, siłownią plenerową, placami zabaw.Ruch samochodów będzie ograniczony tylko do zewnętrznych dróg dojazdowych.W drugim etapie – Bursztynie do dyspozycji mieszkańców oddajemy trzy lokale usługowe.Dokładamy starań, aby zapewnić komfort naszym mieszkańcom, tak różnie definiowanym przez ich potrzeby, dlatego zapewniamy:- mieszkania do wygodnych aranżacji,- 2 cichobieżne windy w każdej klatce typu firmy KONE lub równoważne,- wysokiej jakości materiały budowlane,- bezpieczne rozwiązania technologiczne (izolacja typu biała wanna),- podniesiony komfort bezpieczeństwa: drzwi typu firmy Dierre lub równoważne, kontrola dostępu, automatyczny system sygnalizacji pożaru w częściach wspólnych,- udogodnienia w poszczególnych budynkach np. pralnia, paczkomat etc.,- każda wspólnota dysponuje dużym, własnym, zielonym patio z placem zabaw i miejscem wypoczynku dla dorosłych,- grzejniki łazienkowe z opcją grzałki na sezon letni,- światłowód,- garaże przystosowane do samochodów z instalacją gazową,- komórki lokatorskie,- pomieszczenie na wózki i rowery.Oddanie:Drugi etap Comfort City - Bursztyn – oddany zostanie pod koniec 2020 roku.

Inwestycja Comfort City Bursztyn znajduje się na Nowodworach, ul. Dionizosa 7A (12.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BARC Warszawa S.A..

Inwestycja Comfort City Bursztyn jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Comfort City Bursztyn pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 50 do 53 metrów kwadratowych.

Deweloper BARC Warszawa S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 50 do 53 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Comfort City Bursztyn

Comfort City powstaje przy ul. Dionizosa 4 - 7. Docelowo między ul. Modlińską i ul. Leśnej Polanki powstanie kilka zespołów mieszkalnych tworzących autonomiczną część miasta z udogodnieniami dla mieszkańców, punktami usługowymi, sklepami. COMFORT CITY, CZYLI KONCEPCJA OSIEDLA - MIASTA Docelowo, Comfort City zaprojektowane zostało jako część zrównoważonego projektu urbanistycznego, składającego się docelowo z kilku zespołów budynków z udogodnieniami dla mieszkańców; z punktami usługowymi, sklepami oraz bezpośrednim sąsiedztwem kompleksu parkowo - leśnego i planowanej pętli tramwajowej Winnica. Poszczególne etapy osiedla połączy Aleja, pełna atrakcyjnych, dostępnych dla wszystkich mieszkańców punktów usługowo – handlowych, ale także Skweru Relaksu, Parku Zabaw, Placu Spotkań, Rodzinnego Ogrodu. Poszczególne etapy będą składały się z budynków o zróżnicowanej wysokości od 3 do 8 pięter, z garażami podziemnymi, komórkami lokatorskimi i zostaną połączone siecią wspólnych dróg i ścieżek spacerowych, przy których powstaną dostępne dla wszystkich: – place rekreacyjne, – miejsca spotkań, – kawiarnie, – sklepy, – punkty usługowe. Ruch samochodów będzie ograniczony tylko do zewnętrznych dróg dojazdowych. Warto wspomnieć, że osiedle sąsiaduje bezpośrednio z pięknym kompleksem parkowo-leśnym, w pobliżu szkoły i przedszkola. Nieopodal (700 m od osiedla) znajdzie się pętla tramwajowa Winnica oraz planowana przez nas Galeria przy pętli. Mieszkańcy w kilkanaście minut dojadą do metra, ale także do pięknych terenów rekreacyjnych nad Zalewem Zegrzyńskim, czy Wisłą.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 450 metrów od inwestycji Comfort City Bursztyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WINNICA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Comfort City Bursztyn znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 154 w odległości 400m, Piaskowy Smok. Przedszkole i żłobek w odległości 450m, "WESOŁY WRÓBELEK" w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się ALAB laboratoria: Punkt Pobrań, w odległości 700 m znajduje się Kolwińska-Wrona Marta Psycholog, w odległości 700 m znajduje się Stomatologia MMdent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 900 m znajduje się Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Franciszka Z Asyżu, w odległości 2100 m znajduje się Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr LVI Nautilus.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Body Studio Masaże, w odległości 500 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 700 m znajduje się Fort Fit Fitness Club, Centrum Fort Piontek.

Data publikacji: 26.03.2019

Data aktualizacji: 09.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie