City Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBaltic Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Chopina. Wznoszone przez naszą firmę osiedle to zespół dwóch budynków w nowoczesnej niskiej zabudowie,w których mieszczą się 54 mieszkania jedno i dwupoziomowe od 31,15m2 do 89,49m2 i 4 lokale handlowe od 38,49m2 do 63,39m2.W każdej klatce znajduje się winda. W części podziemnej zaprojektowano 46 miejsc postojowych oraz 43 komórki lokatorskie.Położenie kompleksu stwarza spokojne warunki odpoczynku po całodziennych trudach dnia, jednocześnie zachęcając do korzystania z licznych atrakcji okolicy (bliskość centrum).Teren wokół bloków ładnie zagospodarowany z placem zabaw – wspaniałe miejsce do spędzania na nim wolnego czasu. Jest to doskonała oferta dla osób ceniących spokój wygodę i bezpieczeństwo, a zarazem dobrą i szybką dostępność komunikacyjną.

Inwestycja City Park znajduje się w Starogardzie Gdańskim, ul. Chopina (18.3 km od Tczewa), została zrealizowana przez dewelopera Baltic Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja City Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji City Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Baltic Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

W inwestycji znajdują się 43 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (43).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc).
Udogodnienia: winda, plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji City Park

Starogard Gdański to miasto i gmina w województwie pomorskim, siedziba powiatu starogardzkiego oraz gminy Starogard Gdański. Miasto leży nad rzeką Wierzycą na Pojezierzu Starogardzkim, jest stolicą i centrum nadwiślańsko-pomorskiego regionu Kociewie, a także jednym z najstarszych miast na Pomorzu. Według danych z 30 czerwca 2013 miasto miało 48 690 mieszkańców

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji City Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji City Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwoleżerów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji City Park znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim w odległości 170 m, Liceum Ogólnokształcące Specjalne Nr III w odległości 170 m, Przedszkole w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji City Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Centrum Handlowe Kupiec, w odległości 430 m znajduje się Carrefour, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji City Park w odległości 100 m znajduje się Włókniarz, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się agro-kociewie.

Data publikacji: 17.01.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie