Modernhome II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAzbud+ Zbigniew Krysztopik

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zakątek Wojskiego(0.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Białystok, ul. Wojskiego 26 (0.1 km od Białegostoku)
  Zakątek Wojskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 29
  Powierzchnia: 135 m2
  Liczba pokoi: 5
  IG Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Inwestycja Modernhome II jest to kolejny etap niedrogich dwukondygnacyjnych mieszkań w zabudowie szeregowej.Budynki usytuowane są na ul.Marcina w Zaściankach leżących w spokojnej okolicy na przedmieściach Białegostoku niecałe 10 min. od centrum.Mieszkania o układzie trzy lub czteropokojowym o powierzchni od 64,23m2 do 81,70m2. Każdy lokal posiada na parterze wyjście do własnego ogrodu natomiast na piętrze znajduje się balkon. Zaprojektowane przez nas mieszkania są bardzo funkcjonalne, a dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń doskonale doświetlone.Pod każdym z budynków w parkingu podziemnym znajdują się garaże oraz pomieszczenia gospodarcze. Dobór wysokiej jakości materiałów gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu. Cały teren inwestycji jak i działki między mieszkaniami jest ogrodzony.Zalety inwestycji:-W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanek komunikacji miejskiej.-Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie bezpieczeństwo nowoczesność oraz komfort i kameralną atmosferę.-Zaletą naszej inwestycji są niezwykle atrakcyjne ceny oraz możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku.-Lokalizacja budynku w centralnej części Zaścianek zapewnia szybki dojazd do centrum Białegostoku oraz do kompleksu handlowo- usługowego.-W pobliżu znajdują się również tereny rekreacyjne (m.in. Zalew Dojlidy), jest to również miejsce ułatwiające aktywny wypoczynek i weekendowe wyprawy.-Dobór wysokiej jakości materiałów gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu.

Inwestycja Modernhome II znajduje się w Zaściankach, ul. Marcina (0.2 km od Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Azbud+ Zbigniew Krysztopik.

Inwestycja Modernhome II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Modernhome II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Azbud+ Zbigniew Krysztopik przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 26 domów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
PCV atestowana.
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe.
Balkony
posadzka betonowa.
Ściany
zewnętrzne, międzylokalowe, działowe – murowane.
Instalacje
-instalacja wody zimnej i ciepłej -instalacja kanalizacyjna -instalacja elektryczna -instalacja telefoniczna -instalacja gazowa -instalacja teletechniczna.
Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie – układ instalacyjny tradycyjny z rozprowadzeniem podpodłogowym, grzejniki stalowe płytowe.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Modernhome II

Powiat białostocki położony jest w środkowo- wschodniej części województwa Podlaskiego. Zajmuje obszar 2 984,64 km2 co czyni go największym powiatem w Polsce. Siedzibą powiatu jest Białystok, składają się na niego następujące gminy miejsko-wiejskie: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo. Gminami wiejskimi są: Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady. Powiat białostocki zamieszkuję 143 864 ludzi. Połowę powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, lasy zajmują tu 39% powierzchni. To właśnie zalesienie jak i malownicze rzeki sprawiają, że teren ten jest atrakcyjny turystycznie dzięki czemu rozwija się tu agroturystyka. W powiecie zachowało się wiele zabytków, szczególnie stare obiekty sakralne różnych religii – od drewnianych kościołów, po kapliczki przydrożne. Na uwagę zasługuje także Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Wielka Synagoga w Tykocinie czy muzeum wsi w Jurowcach. Powiat białostocki przecina droga krajowa nr 19, znajduje się tu także fragment drogi E 67. Kursują tędy również pociągi, głównie spółki Przewozy Regionalne.

Komunikacja

Powiat białostocki jest połączony z Białymstokiem dzięki autobusom podmiejskim o numerach: 103, 104, 11, 2. Z gmin położonych w zachodniej części powiatu, do Białegostoku można dojechać także koleją dzięki Przewozom Regionalnym. Powiat białostocki jest dobrze skomunikowany z innymi dużymi miastami Polski poprzez połączenia sieci Podlasie Express.

Data publikacji: 02.10.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie