Modernhome II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Marcina, oferowane bezpośrednio przez Azbud+ Zbigniew Krysztopik

białostocki, Zaścianki, ul. Marcina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Modernhome II

6 zdjęć

Modernhome II
Modernhome II
Modernhome II
Modernhome II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Inwestycja Modernhome II jest to kolejny etap niedrogich dwukondygnacyjnych mieszkań w zabudowie szeregowej.Budynki usytuowane są na ul.Marcina w Zaściankach leżących w spokojnej okolicy na przedmieściach Białegostoku niecałe 10 min. od centrum.Mieszkania o układzie trzy lub czteropokojowym o powierzchni od 64,23m2 do 81,70m2. Każdy lokal posiada na parterze wyjście do własnego ogrodu natomiast na piętrze znajduje się balkon. Zaprojektowane przez nas mieszkania są bardzo funkcjonalne, a dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń doskonale doświetlone.Pod każdym z budynków w parkingu podziemnym znajdują się garaże oraz pomieszczenia gospodarcze. Dobór wysokiej jakości materiałów gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu. Cały teren inwestycji jak i działki między mieszkaniami jest ogrodzony.

Zalety inwestycji:

-W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanek komunikacji miejskiej.

-Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie bezpieczeństwo nowoczesność oraz komfort i kameralną atmosferę.

-Zaletą naszej inwestycji są niezwykle atrakcyjne ceny oraz możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku.

-Lokalizacja budynku w centralnej części Zaścianek zapewnia szybki dojazd do centrum Białegostoku oraz do kompleksu handlowo- usługowego.

-W pobliżu znajdują się również tereny rekreacyjne (m.in. Zalew Dojlidy), jest to również miejsce ułatwiające aktywny wypoczynek i weekendowe wyprawy.

-Dobór wysokiej jakości materiałów gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu.

Inwestycja Modernhome II znajduje się w Zaściankach, ul. Marcina (0.2 km od Białegostoku), została zrealizowana przez Azbud+ Zbigniew Krysztopik.

Inwestycja Modernhome II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Modernhome II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Azbud+ Zbigniew Krysztopik przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 26 domów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

PCV atestowana.

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe.

Balkony

posadzka betonowa.

Ściany

zewnętrzne, międzylokalowe, działowe – murowane.

Instalacje

-instalacja wody zimnej i ciepłej -instalacja kanalizacyjna -instalacja elektryczna -instalacja telefoniczna -instalacja gazowa -instalacja teletechniczna.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie – układ instalacyjny tradycyjny z rozprowadzeniem podpodłogowym, grzejniki stalowe płytowe.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat białostocki położony jest w środkowo- wschodniej części województwa Podlaskiego. Zajmuje obszar 2 984,64 km2 co czyni go największym powiatem w Polsce. Siedzibą powiatu jest Białystok, składają się na niego następujące gminy miejsko-wiejskie: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo. Gminami wiejskimi są: Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady. Powiat białostocki zamieszkuję 143 864 ludzi. Połowę powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, lasy zajmują tu 39% powierzchni. To właśnie zalesienie jak i malownicze rzeki sprawiają, że teren ten jest atrakcyjny turystycznie dzięki czemu rozwija się tu agroturystyka. W powiecie zachowało się wiele zabytków, szczególnie stare obiekty sakralne różnych religii – od drewnianych kościołów, po kapliczki przydrożne. Na uwagę zasługuje także Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Wielka Synagoga w Tykocinie czy muzeum wsi w Jurowcach. Powiat białostocki przecina droga krajowa nr 19, znajduje się tu także fragment drogi E 67. Kursują tędy również pociągi, głównie spółki Przewozy Regionalne.

Komunikacja

Powiat białostocki jest połączony z Białymstokiem dzięki autobusom podmiejskim o numerach: 103, 104, 11, 2. Z gmin położonych w zachodniej części powiatu, do Białegostoku można dojechać także koleją dzięki Przewozom Regionalnym. Powiat białostocki jest dobrze skomunikowany z innymi dużymi miastami Polski poprzez połączenia sieci Podlasie Express.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Modernhome II?

Data publikacji: 02.10.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: