Złote Tarasy Apartamenty Puławy

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAtut-Invest S.C. Wasiłek, Król, Wiejak

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zaletą naszej inwestycji jest unikatowość każdego mieszkania. Apartamenty są dwupoziomowe z antresolą, o łącznej wysokości do 5m. Duże przeszklenia dają możliwość podziwiania piękniej panoramy i usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających lokatorów.Do wszystkich mieszkań przynależą miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz miejsca parkingowe przed budynkiem, a także komórki lokatorskie oraz szerokie tarasy.Aby poprawić komfort, do użytku lokatorów oddana zostanie winda.Firma ATUT-INVEST S.C. działa na naszym rynku od 1996 roku. Podążamy za nowymi trendami w branży budowlanej i wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, które podpieramy umiejętnościami zdobytymi przez lata pracy w tym zawodzie. Inne nasze ukończone projekty możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie w zakładce „Inne realizacje”. Złote Tarasy są pierwszą tego typu inwestycją na terenie Puław. W ramach inwestycji powstanie 12 apartamentów w trzykondygnacyjnym budynku.

Inwestycja Złote Tarasy Apartamenty Puławy znajduje się w Puławach, ul. Grzegorza Piramowicza 1 (0.7 km od centrum Puław), jest realizowana przez dewelopera Atut-Invest S.C. Wasiłek, Król, Wiejak.

Inwestycja Złote Tarasy Apartamenty Puławy jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Złote Tarasy Apartamenty Puławy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 77 do 115 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Atut-Invest S.C. Wasiłek, Król, Wiejak przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 500 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Złote Tarasy Apartamenty Puławy

Apartamentowiec położony będzie przy skrzyżowaniu ulic Gościczyk i Ogrodowej. Budynek umiejscowiony jest w atrakcyjnej lokalizacji, w cichym sąsiedztwie domków jednorodzinnych, jednocześnie pozostając w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nowoczesna architektura oraz kameralne położenie podkreślają prestiż realizowanej inwestycji.

Puławy zlokalizowane są w województwie lubelskim. Są ważnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym oraz turystyczno-kulturalnym regionu. Nałęczów jest również miastem, w którym powstało pierwsze muzeum na Ziemiach Polskich oraz jedno z najstarszych w Europie Środkowej. Jest to również atrakcyjny region dla inwestorów. Działa tam Puławski Park Przemysłowy, którego zadaniem jest przyciągnąć poprzez ulgi podatkowe inwestorów. Część terenów inwestycyjnych w Puławach, położonych w obrębie Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. została także włączona do Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Komunikacje miejską w mieście świadczy Miejski Zakład Komunikacji w Puławach. Obsługuje on 21 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złote Tarasy Apartamenty Puławy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Złote Tarasy Apartamenty Puławy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogrodowa 1170.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złote Tarasy Apartamenty Puławy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA NR 1 "CENTRUM TERAPII I DIAGNOZY INICJATYWA" w odległości 300 m, PUNKT PRZEDSZKOLNY MALI ODKRYWCY w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złote Tarasy Apartamenty Puławy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Terapii i Diagnozy w odległości 300 m, Internus w odległości 330 m, Internus w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złote Tarasy Apartamenty Puławy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Carrefour, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka.

Data publikacji: 02.09.2020

Data aktualizacji: 02.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie