Zielone Tarasy Beskidzka

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Beskidzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielone Tarasy Beskidzka

5 zdjęć

Zielone Tarasy Beskidzka
Zielone Tarasy Beskidzka
Zielone Tarasy Beskidzka
Zielone Tarasy Beskidzka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc) : Cena: 26000 - 28000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zielone Tarasy Beskidzka to kameralny, 4-piętrowy budynek położony w zielonej części Pragi Południe, która jest uznana za najszybciej rozwijającą się dzielnicę Warszawy. Jego nowoczesna i elegancka architektura idealnie wpisuje się w otaczającą zabudowę. Przykuwa uwagę surowym pięknem oraz prostą lecz niebanalną formą. Charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Nowoczesnego, a zarazem eleganckiego charakteru budynkowi nadają zastosowane materiały elewacyjne. Tynki będą utrzymane w odcieniach bieli i szarości, a uzupełnieniem świeżości i klasy będą płytki klinkierowe. Aby podkreślić nowoczesność budynku, na balkonach zostaną zastosowane elementy ze stali nierdzewnej połączone ze szkłem.

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Mieszkania usytuowane są przy ul. Beskidzkiej. Swoją wysoką renomę zawdzięcza przede wszystkim dużej ilości zieleni i rewelacyjnym połączeniom komunikacyjnym z Centrum miasta. Znajdujący się w pobliżu Park im. Leśnika jest gwarancją aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

W budynku zaprojektowano 32 komfortowe mieszkania, charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia. Dzięki staraniom najlepszych architektów Zielone Tarasy Beskidzka są ponadczasowe i spełniają nawet najbardziej wysmakowane oczekiwania Klientów. Każde z mieszkań posiada niepowtarzalny i wyjątkowo przemyślany układ, co daje optymalne wykorzystanie przestrzeni. Do dyspozycji Klientów mamy zarówno ustawne mieszkania jednopokojowe, jak i duży wybór mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych. Mieszkania mają powierzchnię od 25m2 do 111m2.

Dlaczego Zielone Tarasy Beskidzka?

-atrakcyjna lokalizacja w zacisznej części miasta z łatwym dostępem do centrum,

-nowoczesna i elegancka forma architektoniczna,

-duży wybór mieszkań o różnych metrażach – powierzchnia od 25m2 do 111m2,

-funkcjonalne rozkłady mieszkań przy zachowaniu optymalnego metrażu,

-apartamenty z przestronnymi tarasami, dużymi balkonami i komfortowymi ogródkami,

-podziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery,

-wysokość mieszkań 2,6 m,

-budując wykorzystujemy uznane technologie, sięgamy po najwyższej jakości materiały,

-współpracujemy tylko z najlepszymi wykonawcami i zaufanymi dostawcami.

Bezpieczeństwo finansowania i ochrona środków Klienta.

Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na zamknięty rachunek powierniczy są uwalniane przez Bank dopiero po zrealizowaniu inwestycji. Oferujemy Klientom dogodny system płatności 10/90.

Inwestycja Zielone Tarasy Beskidzka znajduje się na Gocławku, ul. Beskidzka (7.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ATRIO DEVELOPMENT sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Zielone Tarasy Beskidzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Zielone Tarasy Beskidzka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ATRIO DEVELOPMENT sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Zamieszkaj wśród zieleni.

Prezentujemy Państwu inwestycję usytuowaną na Pradze Południe, dzielnicy o ogromnym potencjale rozwoju. Zielone Tarasy Beskidzka to idealne miejsce dla osób marzących o spokoju i zieleni. To miejsce dla osób, które chcą spędzić więcej czasu z rodziną. Dla nowo powstającego budynku wybraliśmy lokalizację przy ul. Beskidzkiej. W odległości kilkuset metrów znajduje się główny praski ciąg komunikacyjny ulicy Grochowskiej z przystankami tramwajowymi i autobusowymi komunikacji miejskiej. Tutejsza okolica to wymarzone miejsce do spacerów i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Pobliski Park im. Leśnika, gdzie znajduje się plac zabaw dla małych dzieci, wraz z Ośrodkiem Sportowym oraz pełen atrakcji dla dzieci i młodzieży Ogródek Jordanowski, oferują dużą różnorodność zajęć dla całej rodziny. Gra w tenisa, jazda na rowerze, rolkach, bieganie czy szczególnie lubiane przez osoby starsze nordic walking, to tylko niektóre aktywności z jakich można korzystać w parku. Dodatkowo, przez cały rok na terenie parku czynna jest kryta pływalnia. Zielone Tarasy Beskidzka to idealna propozycja dla młodych rodziców. Najmniejsze pociechy można zabrać na zewnętrzny plac zabaw dla maluchów, a w razie niepogody do pobliskiej sali zabaw gdzie dla brzdąców stworzono fantastyczne miejsce zabaw, a dla opiekunów strefę dla rodzica, w której można wygodnie usiąść przy stoliku mając jednocześnie swoją bawiącą się pociechę na oku Starsze dzieci można z powodzeniem uczyć jazdy na rowerze i przepisów dzięki profesjonalnemu wyposażeniu miasteczka ruchu drogowego w znaki, skrzyżowania i działającą sygnalizację świetlną. Pobliskie miasteczko ruchu drogowego daje duże możliwości właściwego przygotowania dzieci do bezpiecznego korzystania z dróg. Młodsi, poznając przepisy niezbędne do zdania egzaminu na kartę, wykorzystują ją później do bezpiecznego poruszania się rowerem, ale też stają się bardziej świadomymi pieszymi. Młodzież z pewnością ucieszy skate park ze zjeżdżalniami oraz boisko do koszykówki ze specjalną polipropylenową nawierzchnią sportową.

Bliskość centrów handlowych, kina, szkół, żłobków i przedszkoli to kolejny ogromny atut inwestycji. Rano nie tracąc cennych minut rodzice będą mogli szybko się zorganizować, odprowadzić dzieci do pobliskiego przedszkola czy szkoły, i dzięki temu zyskać więcej czasu.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Tarasy Beskidzka?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Tarasy Beskidzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Zielone Tarasy Beskidzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szaserów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Tarasy Beskidzka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Tarasy Beskidzka znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 ''Jordanek'' w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 215 w odległości 280 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Tarasy Beskidzka w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.07.2016
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: