Rezydencja Chwaliszewo

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 9 840 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Chwaliszewo dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U4
214,78 m²
Parter
U5
105,61 m²
Parter
U7
130,91 m²
Parter
U8
273,4 m²
Parter

Opis Inwestycji

Rezydencja Chwaliszewo to luksusowe zacisze w sercu Poznania. Ta wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa ATAL, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Chwaliszewo, w pobliżu Starego Rynku i tuż nad brzegiem Warty, powstaje z myślą o osobach, które pełen atrakcji miejski styl życia cenią równie mocno jak bliskość natury. W nowoczesnym, zaprojektowanym z najwyższą dbałością o detale apartamentowcu znajdą się ekskluzywne mieszkania i lokale handlowo-usługowe. Znakomite położenie zapewni mieszkańcom niezbędną na co dzień infrastrukturę i wszelkie wygody.Chwaliszewo to jeden z najbardziej atrakcyjnych i perspektywicznych adresów w Poznaniu. To właśnie tu, gdzie energia biznesowego i kulturalnego centrum łączy się z duchem historii miasta i idyllą przyrody, powstaje Rezydencja Chwaliszewo – enklawa miejskiego stylu życia i oaza spokojnej elegancji z widokiem na rzekę.Nowy projekt ATAL, zlokalizowany przy klimatycznej uliczce Tylne Chwaliszewo, to inwestycja jednoetapowa. W pięciopiętrowym budynku wyposażonym w windy, balkony, tarasy i podziemny garaż z komórkami lokatorskimi, znajdzie się 98 funkcjonalnych mieszkań 1-5-pokojowych o metrażach od 34 do około 150 mkw.Apartamentowiec zostanie wyposażony w windy, przystosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców będzie też podziemna hala garażowa, oferująca 128 miejsc postojowych i 98 komórek lokatorskich. W przestronnym holu znajdzie się duże pomieszczenie na rowery. Obiekt i jego otoczenie oświetli energooszczędna instalacja, a nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał całodobowy monitoring.

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo znajduje się na Starym Mieście, ul. Chwaliszewo (1.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Chwaliszewo pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 106 do 273 metrów kwadratowych w cenie od 9 840 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 98 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 106 do 273 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 039 202 do 2 690 256 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 840 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Chwaliszewo

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Rezydencja Chwaliszewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katedra.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 310 m, PRZEDSZKOLE NR 23 w odległości 310 m, SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 40 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Chwaliszewo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endomedical w odległości 70 m, Reactive centrum medyczne w odległości 80 m, Poznańska Klinika Serca w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Chwaliszewo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Delikatesy Jacuś, w odległości 340 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo w odległości 60 m znajduje się Sofit studio, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2018

Data aktualizacji: 16.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie