Rezydencja Chwaliszewo

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 9 510 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Chwaliszewo dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
154,01 m²
Parter
U2
181,02 m²
Parter
U4
215,72 m²
Parter
U5
106,44 m²
Parter
U6
133,56 m²
Parter
U7
126,24 m²
Parter
U8
265,42 m²
Parter

Opis Inwestycji

Rezydencja Chwaliszewo to luksusowe zacisze w sercu Poznania. Ta wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa ATAL, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Chwaliszewo, w pobliżu Starego Rynku i tuż nad brzegiem Warty, powstaje z myślą o osobach, które pełen atrakcji miejski styl życia cenią równie mocno jak bliskość natury. W nowoczesnym, zaprojektowanym z najwyższą dbałością o detale apartamentowcu znajdą się ekskluzywne mieszkania i lokale handlowo-usługowe. Znakomite położenie zapewni mieszkańcom niezbędną na co dzień infrastrukturę i wszelkie wygody.Chwaliszewo to jeden z najbardziej atrakcyjnych i perspektywicznych adresów w Poznaniu. To właśnie tu, gdzie energia biznesowego i kulturalnego centrum łączy się z duchem historii miasta i idyllą przyrody, powstaje Rezydencja Chwaliszewo – enklawa miejskiego stylu życia i oaza spokojnej elegancji z widokiem na rzekę.Nowy projekt ATAL, zlokalizowany przy klimatycznej uliczce Tylne Chwaliszewo, to inwestycja jednoetapowa. W pięciopiętrowym budynku wyposażonym w windy, balkony, tarasy i podziemny garaż z komórkami lokatorskimi, znajdzie się 98 funkcjonalnych mieszkań 1-5-pokojowych o metrażach od 34 do około 150 mkw.Apartamentowiec zostanie wyposażony w windy, przystosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców będzie też podziemna hala garażowa, oferująca 128 miejsc postojowych i 98 komórek lokatorskich. W przestronnym holu znajdzie się duże pomieszczenie na rowery. Obiekt i jego otoczenie oświetli energooszczędna instalacja, a nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał całodobowy monitoring.

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo znajduje się na Starym Mieście, ul. Chwaliszewo (1.3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 98 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Chwaliszewo pozostało na sprzedaż 7 lokali użytkowych o powierzchniach od 106 do 265 metrów kwadratowych w cenie od 9 510 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 98 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 7 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 106 do 265 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 047 369 do 2 611 732 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 510 do 9 840 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Chwaliszewo

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 350 metrów od inwestycji Rezydencja Chwaliszewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wielka (1:WIEL21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Chwaliszewo znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu w odległości 300m, Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu w odległości 700m, Gimnazjum Katedralne w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się FORTIS. PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ I MEDYCYNY PRACY. GRZEŚKOWIAK T., LEK. MED., w odległości 350 m znajduje się ARNIKA. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się PRZY GROBLI. APTEKA. LEKI, LEKI GOTOWE, RECEPTUROWE.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Euronet, w odległości 400 m znajduje się Cukiernia Łyskawa, w odległości 400 m znajduje się Canappka Bar.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Unia Poznań. Motoklub, w odległości 550 m znajduje się Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, w odległości 700 m znajduje się CZERWONY SMOK. KLUB SPORTOWY.

Data publikacji: 01.08.2018

Data aktualizacji: 03.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie