Ptasia 20

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 5 284 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ptasia 20 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A.LU.06
50,26 m²
Parter
D.LU.03
93,65 m²
Parter
D.LU.04
90,56 m²
Parter

Opis Inwestycji

Ptasia 20 to inwestycja utrzymana w nowoczesnym klimacie. Budynki będą mieścić się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i znanych dzielnic miasta, na poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość terenów rekreacyjnych i rozrywkowych oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawią, że Ptasia 20 stanie się doskonałym miejscem do zamieszkania, ale także idealną przestrzenią dla inwestorów komercyjnych.Na jednoetapową inwestycję Ptasia 20 składać się będzie 288 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 40 mkw. do aż 89 mkw. W budynku znajdą się zarówno dwupokojowe mieszkania, jak i okazałe apartamenty. Z kolei, inwestorzy komercyjni będą mogli wybierać spośród 10 lokali usługowych o metrażach od 32 mkw. do 94 mkw., które usytuowane zostaną na parterze budynków. Architektom Ptasiej 20 zależało na osiągnięciu pełnej harmonii pomiędzy funkcjonalnością lokali a komfortem przyszłych mieszkańców. Ptasia 20 będzie w pełni przyjazna osobom niepełnosprawnym.Budynek będzie posiadał obszerny garaż podziemny z wydzielonymi 389 miejscami postojowymi dla samochodów, a także praktyczne komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również nowoczesne, cichobieżne windy. Z kolei, na terenie inwestycji znajdzie się wygodny parking z 62 miejscami postojowymi.

Inwestycja Ptasia 20 znajduje się na Ławicy, ul. Ptasia 20 (4.6 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Ptasia 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 288 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ptasia 20 pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 50 do 94 metrów kwadratowych w cenie od 5 284 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 288 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 50 do 94 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 286 032 do 494 898 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 284 do 5 691 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ptasia 20

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ptasia 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Ptasia 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marszałkowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia 20 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa Mieszko w Poznaniu w odległości 210 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE NOSTRI BIMBI w odległości 350 m, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ptasia 20 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Demedi w odległości 190 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia 20 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.02.2019

Data aktualizacji: 10.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie