Ptasia 20

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 5 284 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ptasia 20 dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A.LU.04
44,21 m²
Parter
A.LU.05
47,07 m²
Parter
A.LU.06
50,26 m²
Parter
D.LU.03
93,65 m²
Parter
D.LU.04
90,56 m²
Parter

Opis Inwestycji

Ptasia 20 to inwestycja utrzymana w nowoczesnym klimacie. Budynki będą mieścić się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i znanych dzielnic miasta, na poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość terenów rekreacyjnych i rozrywkowych oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawią, że Ptasia 20 stanie się doskonałym miejscem do zamieszkania, ale także idealną przestrzenią dla inwestorów komercyjnych.Na jednoetapową inwestycję Ptasia 20 składać się będzie 288 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 40 mkw. do aż 89 mkw. W budynku znajdą się zarówno dwupokojowe mieszkania, jak i okazałe apartamenty. Z kolei, inwestorzy komercyjni będą mogli wybierać spośród 10 lokali usługowych o metrażach od 32 mkw. do 94 mkw., które usytuowane zostaną na parterze budynków. Architektom Ptasiej 20 zależało na osiągnięciu pełnej harmonii pomiędzy funkcjonalnością lokali a komfortem przyszłych mieszkańców. Ptasia 20 będzie w pełni przyjazna osobom niepełnosprawnym.Budynek będzie posiadał obszerny garaż podziemny z wydzielonymi 389 miejscami postojowymi dla samochodów, a także praktyczne komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również nowoczesne, cichobieżne windy. Z kolei, na terenie inwestycji znajdzie się wygodny parking z 62 miejscami postojowymi.

Inwestycja Ptasia 20 znajduje się na Ławicy, ul. Ptasia 20 (4.6 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Ptasia 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 288 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ptasia 20 pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 44 do 94 metrów kwadratowych w cenie od 5 284 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 288 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 44 do 94 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 251 601 do 494 898 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 284 do 5 691 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ptasia 20

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 950 metrów od inwestycji Ptasia 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Węgorka (1:WEGO01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu w odległości 450m, Szkoła Podstawowa nr 74 w odległości 550m, Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się MEDIC. SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE, w odległości 850 m znajduje się SOWIŃSKI J., PROF. DR HAB. SPEC. CHORÓB WEWN. GABINET LEKARSKI, w odległości 850 m znajduje się VITA-SALUS. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się ING Bank Śląski, w odległości 700 m znajduje się Pizzeria Michael Angelo, w odległości 750 m znajduje się Ristorante Estella.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się POZNAŃ FC. KLUB SPORTOWY, w odległości 800 m znajduje się Klub Sportowy Poznań FC, w odległości 1200 m znajduje się Korty hotelu Mat's.

Data publikacji: 07.02.2019

Data aktualizacji: 03.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie