Atal Marina Apartamenty IV

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kowalczyka, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Kowalczyka 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Atal Marina Apartamenty IVAtal Marina Apartamenty IV

10 zdjęć

Atal Marina Apartamenty IV
Atal Marina Apartamenty IV
Atal Marina Apartamenty IV
Atal Marina Apartamenty IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

a) profil PCV, okna ze szkłem termoizolacyjnym, zespolonym, b) na parterze rolety zewnętrzne.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania - drzwi z ościeżnicą metalową, posiadające odporność na włamanie minimum 2 klasy normy europejskiej ENV.

Balkony

a) posadzka z desek i legarów impregnowanych, b) spód płyty żelbetowej (podbitka) z desek impregnowanych, c) balustrady stalowe lub aluminiowe malowane proszkowo lub balustrady ze stali nierdzewnej, d) wypełnienie pionowe lub szkłem bezpiecznym.

Ściany

Ściany zewnętrzne Konstrukcja: a) elementy monolityczne żelbetowe, b) bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach. Ocieplenie i wykończenie: a) metoda lekka – mokra systemowa z użyciem styropianu lub wełny mineralnej oraz cienkowarstwowego tynku mineralnego malowanego farbą silikonową lub akrylowego lub silikonowego, b) elewacja trójwarstwowa, wentylowana z zastosowaniem cegły klinkierowej, z dociepleniem wełną mineralną lub metoda lekka – mokra systemowa z użyciem styropianu i płytek ceramicznych, c) panele HPL na podkonstrukcji systemowej lub deski drewniane na ruszcie, z dociepleniem wełną mineralną lub styropianem. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne i działowe a) elementy monolityczne żelbetowe b) bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach c) tynki cementowo-wapienne lub gipsowe kat. IV jednokrotnie pomalowane na biało (oprócz WC i łazienki – ściany surowe).

Sufity

Tynki cementowo-wapienne lub gipsowe kat. IV jednokrotnie pomalowane na biało (oprócz WC i łazienki – sufity surowe).

Parapety wewnętrzne

Konglomerat marmurowy.

Instalacje

Instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu): a) kanalizacja – rury z tworzyw sztucznych zakończone: - w łazience: podejścia z tworzyw sztucznych do odbiorników, - w kuchni: podejście do zlewozmywaka o średnicy Ø50, b) woda zimna i ciepła: podejścia z tworzyw sztucznych do odbiorników w łazience i w kuchni zakończone zaślepką z tworzywa sztucznego, c) podejścia w kuchni i łazience nie zakuwane w ścianie. Instalacja elektryczna: gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo - prądowymi, a) instalacja oświetleniowa – punkty zakończone kostką, b) w kuchni dodatkowo puszka do kuchenki 400V, c) w mieszkaniach tablice podtynkowe, d) przy wejściu do lokalu przycisk dzwonkowy, e) w łazienkach instalacja prowadzona po ścianie, f) na balkonach i tarasach jeden punkt oświetleniowy oraz jedno gniazdo 230 V. Instalacja teletechniczna: a) min. 1 gniazdo internetowe RJ-45, b) min. 1 gniazdo telewizyjne RTV/SAT. Instalacja domofonowa - aparat naścienny typu domofon z możliwością montażu wideodomofonu we własnym zakresie przez lokatora.

Ogrzewanie

Ogrzewanie i ciepła woda: a) z sieci miejskiej, b) grzejniki płytowe, stalowe z głowicami termostatycznymi, c) w łazience grzejnik drabinkowy (bez montażu grzejnika).

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) : ogólnodostępne
  • miejsca postojowe podziemne : 147 miejsc postojowych dla samochodów i 8 dla jednośladów

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Czwarty etap inwestycji powstaje przy ulicy Kowalczyka 3, naprzeciwko zakończonego pierwszego etapu. ATAL Marina Apartamenty IV składać się będzie z 4 budynków. Trzy z nich o układzie kaskadowym będą nawiązywać do poprzednich etapów, ostatni z budynków będzie jednokondygnacyjny. Architekci zaprojektowali 132 mieszkania o wygodnych układach od 1 do 4 pokoi. Powierzchnie od 33,50 do 112,49 mkw. pozwolą na dowolną aranżacje przestrzeni. Dla wygody przyszłych mieszkańców w IV etapie zaplanowano 147 miejsc postojowych w garażu podziemnym dla samochodów i 8 dla jednośladów oraz 20 miejsc ogólnodostępnych naziemnych. W tej części osiedla powstanie kolejnych 6 lokali usługowych o powierzchniach od 36,43 aż do 180,38 mkw.

Inwestycja ATAL Marina Apartamenty będzie charakteryzowała się elegancją i niepowtarzalnym stylem. Dobrze dobrana kolorystyka sprawi, że osiedle idealnie wkomponuje się w kameralny charakter okolicy. Posadzka tarasów i loggii będzie wykonana z okładziny drewnianej lub drewnopodobnej w naturalnym kolorze. Dzięki takiemu nieszablonowemu połączeniu barw, osiedle będzie posiadało swój własny, niepowtarzalny charakter. Lekkości obiektom nadadzą ażurowe, stalowe lub aluminiowe balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji. Wszystkie te detale uczynią ATAL Marina Apartamenty projektem jedynym w swoim rodzaju. Nowoczesny projekt architektoniczny sprawi, że osiedle będzie wyjątkowo funkcjonalne. Usytuowanie budynków dłuższymi bokami w kierunku wschodnim i zachodnim, zapewni maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Obiekty będą zwężać się kaskadowo ku górze, dzięki czemu większość apartamentów zostanie wyposażona w rozległe i funkcjonalne tarasy, które pozwolą na chwile wytchnienia po ciężkim dniu. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na kameralne zielone dziedzińce, które będą idealnym miejscem do odpoczynku. ATAL Marina Apartamenty zostanie wyposażona również w nowoczesny plac zabaw, na którym najmłodsi będą mogli spędzać beztroskie chwile. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Atal Marina Apartamenty IV znajduje się na Żeraniu, ul. Kowalczyka 3 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Atal Marina Apartamenty IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty IV nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja ATAL Marina Apartamenty jest położona w dogodnej lokalizacji, w szybko rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części bliskiej Białołęki. W niedalekiej odległości od osiedla mieszczą się sklepy, które pozwolą na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów. Przy ulicy Modlińskiej znajduje się Auchan oraz Kaufland, nieopodal zlokalizowany jest także Selgros oraz Lidl. Udając się w kierunku Marek, w krótkim czasie można dojechać do Centrum Handlowego Targówek oraz Parku Handlowego Targówek, gdzie mieści się między innymi sklep sieci IKEA. W pobliżu inwestycji zostanie również wybudowana Galeria Północna, gdzie znajdą się sklepy i butiki znanych marek. To nowoczesne centrum będzie również sprzyjać wypoczynkowi i rozrywce. Odwiedzający będą mogli skorzystać z ogólnodostępnego dachu z ogrodem, alejek spacerowych, a także placu zabaw dla dzieci. Posiadacze samochodów zatankują swoje pojazdy na pobliskiej stacji BP. Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będą placówki edukacyjne położone w sąsiedztwie osiedla. W bliskiej odległości powstaje żłobek, nieopodal zlokalizowane są: Szkoła Podstawowa nr 118 oraz Gimnazjum nr 121.

Tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji bez wątpienia kusić będą miłośników spacerów oraz entuzjastów porannego joggingu. Łyk świeżego powietrza doskonale wpłynie na humor i samopoczucie. Natomiast amatorzy jazdy na rowerze skorzystają z licznych ścieżek rowerowych - rodzinna wycieczka malowniczymi trasami to świetna propozycja na spędzenie weekendowego popołudnia. Miłośników sportu ucieszą również położone niedaleko fitness cluby, basen, klub tenisowy, ścianka wspinaczkowa, a przede wszystkim wielofunkcyjny kompleks „Orlik”. Znajduje się tam boisko do koszykówki, siatkówki i boisko o trawiastej powierzchni do piłki nożnej.

Niewątpliwym atutem osiedla jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego. Miejsce to jest szczególnie popularne wśród osób uprawiających sporty wodne oraz lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Miłośnicy wędkarstwa bez mrugnięcia okiem wskazują Kanał Żerański jako najbardziej znane łowisko w Warszawie. Prowadzi on wprost do Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie znajdują się liczne porty, przystanie i kąpieliska. Można tam także wypożyczyć sprzęt wodny - kajaki, żaglówki, skutery czy narty wodne. Wśród windsurferów popularny jest Port Jachtowy Nieporęt a także Port Pilawka. Warte odwiedzenia są także kąpieliska w Rynii, a także w Zegrzu Południowym – tam z kolei organizowane są liczne kursy, między innymi motorowodne oraz żeglarstwa jachtowego.

Osiedle ATAL Marina Apartamenty jest bardzo dobrze skomunikowane. Lokatorzy będą mogli skorzystać z rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Z przystanku przy ulicy Modlińskiej odjeżdża ponad 10 linii autobusowych (między innymi 518, 509) które dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Szybko i wygodnie do centrum oraz poza miasto można również dojechać samochodem – ulicą Modlińską można dostać się do Mostu Północnego oraz do przebudowanego Mostu Grota-Roweckiego, które prowadzą na drugą stronę Wisły i stacji metra, a także do autostrady w kierunku Poznania. Mieszkańcy ATAL Marina Apartamenty, dzięki dogodnemu połączeniu, szybko dostaną się samochodem do Mazowieckiego Portu Lotniczego w Modlinie, a także łatwo przemieszczą się do drogi nr E67 w stronę Białegostoku i malowniczego Podlasia.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty IV?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atal Marina Apartamenty IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2999 metrów od inwestycji Atal Marina Apartamenty IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Atal Marina Apartamenty IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty IV znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Morelove w odległości 177 m, Publiczne Przedszkole Integracyjne Bajka w odległości 219 m, Słoneczny Domek w odległości 308 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atal Marina Apartamenty IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Konwaliowa w odległości 102 m, NZOZ Poradni Lekarzy Rodzinnych w odległości 414 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 958 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atal Marina Apartamenty IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 128 m znajduje się Żabka, w odległości 184 m znajduje się Lidl, w odległości 210 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty IV w odległości 135 m znajduje się Morelowa Tennis Club, w odległości 138 m znajduje się boisko / kort, w odległości 139 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.09.2016
Data aktualizacji: 19.07.2019

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu na Żeraniu

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: