Apartamenty Ostródzka II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ostródzka, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ostródzka 133

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Ostródzka II

12 zdjęć

Apartamenty Ostródzka II
Apartamenty Ostródzka II
Apartamenty Ostródzka II
Apartamenty Ostródzka II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (76 miejsc) : garaże w bryle budynku, zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Warszawska Białołęka łączy podmiejski urok z dynamicznym rozwojem, którego przykładem są Apartamenty Ostródzka. W ramach inwestycji zaprojektowane zostały budynki, które idealnie wkomponują się w kameralną zabudowę otoczenia. Apartamenty Ostródzka staną się miejscem relaksu nie tylko dla rodzin, ale także singli czy osób starszych. Na osiedlu znajdują się praktyczne podjazdy i inne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi.

Duże okna, ogródki na parterze oraz balkony to tylko nieliczne atuty Apartamentów Ostródzka. Dzielnica Białołęka wyróżnia się pod względem innych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Pobliska niska zabudowa, nowoczesne osiedla oraz liczne tereny rekreacyjne stanowią duży plus w stosunku do gęstej zabudowy Śródmieścia stolicy.

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców inwestycji powstał punkt ochrony, a także monitoring i ogrodzenie. Apartamenty Ostródzka to idealne miejsce do życia dla każdego, kto ceni sobie spokój, a jednocześnie chce być blisko miasta.

Apartamenty Ostródzka II składać się będą z czterech trzypiętrowych budynków. Przyszli mieszkańcy będą mogli dokonać wyboru spośród 69 dostępnych lokali. Funkcjonalne układy od 1 do 4 pokoi oraz szeroka oferta metraży od 26 do 78 mkw. pozwolą zaaranżować mieszkanie według własnych upodobań. W podziemnej kondygnacji przewidziano halę garażową z 76 miejscami postojowymi. Dodatkowym atutem będzie możliwość zakupu boksu na rower.

Inwestycja Apartamenty Ostródzka II znajduje się na Brzezinach, ul. Ostródzka 133 (10.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ostródzka II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to dzielnica Warszawy szczególnie popularna wśród rodzin z dziećmi oraz osób pragnących zamieszkać z dala od zgiełku centrum miasta. Inwestycja położona jest przy cichej ulicy Ostródzkiej, na której mieszczą się głównie domy jednorodzinne i tereny spacerowe. Nieopodal znajduje się również niezbędna infrastruktura taka jak szkoły, przedszkola czy przychodnie, a w najbliższym sąsiedztwie sklepy spożywcze i lokale usługowe na terenie osiedla. Niedaleko można znaleźć jedne z najpopularniejszych galerii handlowych Warszawy, a także markety meblowe i budowlane.

Dużym atutem, jest bliskość drogi S8, która stanowi nie tylko część obwodnicy Warszawy, ale też drogi ekspresowej biegnącej z Wrocławia do Białegostoku. Umożliwia to komfortowe podróże biznesowe czy wyjazdy na wakacje, jak również szybkie dotarcie samochodem do innych dzielnic miasta. Dogodny dojazd do centrum zapewniają zlokalizowane w pobliżu przystanki autobusowe.

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się rozległe tereny zielone: Las Bródnowski, Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka i Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi. Spokojna okolica sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu, którego tak często brakuje mieszkańcom dużych miast. Na długie spacery, wycieczki rowerowe oraz aktywny wypoczynek nad wodą przyszli mieszkańcy będą mogli udać się nad Zalew Zegrzyński.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Ostródzka II?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Ostródzka II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 164 metrów od inwestycji Apartamenty Ostródzka II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Juranda ze Spychowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Ostródzka II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ostródzka II znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 146 m, szkoła w odległości 152 m, Niepubliczne Przedszkole "Gucio" w odległości 215 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Ostródzka II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 631 m, PerfektDent w odległości 665 m, Centrum Medyczne Białołęka w odległości 682 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Ostródzka II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 223 m znajduje się Żabka, w odległości 225 m znajduje się u Małgosi, w odległości 247 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ostródzka II w odległości 365 m znajduje się boisko / kort, w odległości 375 m znajduje się boisko / kort, w odległości 573 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.03.2022
Data aktualizacji: 23.06.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: