Apartamenty Milczańska II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 5 682 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Milczańska II dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LU-3
79,53 m²
Parter
451 937 zł5 682 zł/m²
LU-4
62,02 m²
Parter
352 434 zł5 682 zł/m²
LU-6
45,79 m²
Parter
260 206 zł5 682 zł/m²

Opis Inwestycji

Apartamenty Milczańska to nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa, powstająca w pobliżu malowniczego Jeziora Maltańskiego, przy ulicy Milczańskiej oraz nowo projektowanej ul. Niemena. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dogodną lokalizację wraz z szerokim wachlarzem lokalnych atrakcji i miejsc rekreacyjnych.Inwestycja Apartamenty Milczańska będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich powstanie jeden budynek mieszkaniowy wraz z otaczającą go infrastrukturą. Klasyczne połączenie prostej bryły ze stonowaną kolorystyką elewacji doskonale wkomponuje nowy obiekt w architekturę pobliskich zabudowań. Projekt zostanie zlokalizowany w spokojnej części Poznania – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, ale też w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych oraz miejsc rekreacyjnych.Drugi etap będzie składał się z jednego pięciopiętrowego budynku, który zaoferuje przyszłym nabywcom 138 mieszkań o zróżnicowanych układach - od kawalerek do 4-pokojowych – oraz metrażach od 29,82 do 91,81 mkw. W trosce o różnorodne potrzeby mieszkańców, zaprojektowano 66 komórek lokatorskich. Architekci zadbali również o potrzeby zmotoryzowanych nabywców, projektując 182 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 37 miejsc naziemnych. W budynku przewidziano także 7 lokali usługowych przystosowanych do wielofunkcyjnej działalności. Obiekt wchodzący w skład drugiego etapu wizualnie zachowa spójność z całym osiedlem.

Inwestycja Apartamenty Milczańska II znajduje się na Ratajach, ul. Milczańska (2.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Apartamenty Milczańska II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Milczańska II pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 46 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 5 682 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (182 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (37 miejsc)

W inwestycji znajduje się 66 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (182 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (37 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 46 do 80 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 260 206 do 451 937 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 682 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Milczańska II

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Milczańska II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Milczańska II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polanka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Ciuciubabka w odległości 150 m, Przedszkole nr 10 w odległości 420 m, Prywatne Przedszkole "Bajkowa Polanka" w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Milczańska II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Fawor, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska II w odległości 290 m znajduje się Centrum rozrywki Gravitacja, w odległości 430 m znajduje się Basen osiedlowy, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.10.2018

Data aktualizacji: 23.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie