Zielone Zacisze

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kolonijna, oferowane bezpośrednio przez

AT Invest

bydgoski, Osielsko, ul. Kolonijna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielone ZaciszeZielone Zacisze

8 zdjęć

Zielone Zacisze
Zielone Zacisze
Zielone Zacisze
Zielone Zacisze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Zielone Zacisze położone jest w niezwykle malowniczym miejscu – Osielsku, graniczącym z Bydgoszczą, przy ulicy Kolonijnej. Od ścisłego centrum Bydgoszczy dzieli je zaledwie 11 kilometrów. W pobliżu inwestycji położony jest urokliwy las. Nieznacznie dalej znajduje się największy w Polsce park miejski Myślęcinek. Jest to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju spacery czy jogging, zarówno latem, jak i zimą.

Najbliższy sklep jest oddalony o jedyne 50 m, a najbliższa galeria i rynek o niecałe 2 km. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodki sportowe i rekreacyjne jak również wiele punktów usługowych i restauracji. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej połozony jest zaledwie kilka minut spacerem od osiedla.

Inwestycja Zielone Zacisze znajduje się w Osielsku, ul. Kolonijna (1.9 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez AT Invest.

Inwestycja Zielone Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zielone Zacisze nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AT Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Zacisze?

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 173 metrów od inwestycji Zielone Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osielsko / Gwiaździsta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Zacisze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Zacisze znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole niepubliczne "Chatka Puchatka" w odległości 648 m, Zespół Szkół w Osielsku w odległości 666 m, szkoła w odległości 688 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielone Zacisze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gizler Stomatologia Mikroskopowa w odległości 354 m, Centrum Optyczno Okulistyczne w odległości 450 m, VeryVital w odległości 882 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 335 m znajduje się Żabka, w odległości 454 m znajduje się Prosiaczek, w odległości 457 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Zacisze w odległości 664 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 744 m znajduje się boisko / kort, w odległości 749 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.01.2018
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: