Serce Zajezdni Wrzeszcz

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezARPI

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
LU2
225,93 m²
Parter

Opis Inwestycji

Lokal usługowy nr 2 o projektowanej powierzchni 225,93 mkw z przynależnym tarasem z deski kompozytowej ok. 80 mkw do długoterminowego wynajęcia. Lokalizacja Gdańsk ul. Grudziądzka 8, parter inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz, w centrum nowego osiedla Zajezdnia Wrzeszcz, docelowo ok. 4 tys mieszkańców w bezpośrednim sąsiedztwie. Stan deweloperski, aranżacja wymaga odrębnego opracowania. Dostępne pełne media, dodatkowe kanały wentylacyjne, 5 miejsc parkingowych naziemnych w tym jedno dla niepełnosprawnych.

Inwestycja Serce Zajezdni Wrzeszcz znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka 8 (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ARPI.

Inwestycja Serce Zajezdni Wrzeszcz jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 226 metrów kwadratowych.

Deweloper ARPI nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 226 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

W odległości 150 metrów od inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ciołkowskiego (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Nasza Szkoła - Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w odległości 600m, Szkoła Podstawowa nr 52 w odległości 750m, Gimnazjum nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Apteka Crategus Dbam o zdrowie, w odległości 750 m znajduje się Apteka Lotnia Dbam o zdrowie, w odległości 900 m znajduje się Apteka Słoneczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Bankomat PKO BP S.A., w odległości 450 m znajduje się Polski Rejestr Statków, w odległości 450 m znajduje się Led Lewandowska E. - Bar gastronomiczny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 - sekcja piłki nożnej, w odległości 700 m znajduje się Fitness House Studio Magdalena Jedynak, w odległości 1300 m znajduje się BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń.

Data publikacji: 23.05.2019

Data aktualizacji: 31.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie