Groszowicka

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezARP Inwest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Zobacz inne etapy inwestycji Groszowicka

Najbliższe inwestycje

 • Owsiana 9(0.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Owsiana 9 (4.4 km od centrum Warszawy)
  Owsiana 9
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 40 - 102 m2
  Wawel Development
 • Mińska 63(0.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Mińska 63
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 67 - 102 m2
  Syrena Invest Sp. z o.o.
 • Chrzanowskiego(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Chrzanowskiego 14 (5 km od centrum Warszawy)
  Chrzanowskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 138 - 662 m2
  P. B. Konstanty Strus

Opis Inwestycji

Marzysz o pięknym, komfortowym i ciekawie ulokowanym miejscu do osiedlenia się na stałe? Spośród wszystkich projektów proponujemy Ci mieszkania na sprzedaż w jednej z najpiękniejszych okolic dzielnicy Praga Południe (Gocław) – na ulicy Groszowickiej, gdzie powstaje jeden z najlepszych i najbardziej komfortowych budynków mieszkalnych.Gwarantujemy Ci:- budynek w pięknej lokalizacji,- przyjazne, bezpieczne otoczenie,- miłą atmosferę z dala od miejskiego hałasu i obiektów przemysłowych,- bliskość terenów zielonych,- mieszkania w szerokiej rozpiętości powierzchni użytkowej,- lokale z balkonami i tarasami,- funkcjonalny rozkład,- garaż.Każde z mieszkań w budynku na Groszowickiej posiada swój własny, niepowtarzalny charakter. Oferujemy Ci rozmaitość pozwalającą na wybór takiego rozwiązania, które najlepiej spełni oczekiwania Twojej rodziny. W mieszkaniach znajdziesz wiele nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, dzięki którym są bardziej komfortowe i sprzyjają wyposażeniu. Usytuowanie budynku to również gwarancja dobrego oświetlenia wnętrz.

Inwestycja Groszowicka znajduje się na Kamionku, ul. Groszowicka 11/13 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ARP Inwest.

Inwestycja Groszowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Groszowicka pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 54 metrów kwadratowych w cenie od 10 947 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ARP Inwest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Groszowicka

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Groszowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Praga Płd.-Ratusz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Groszowicka znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Uniwersytet SWPS w odległości 100m, Szkoła Podstawowa nr 255 im. C.K. Norwida w odległości 200m, Gimnazjum Specjalne nr 100 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Medycyna Estetyczna dr n.med. Marta Skoczylas-Pietrzyk, w odległości 50 m znajduje się ABU Gabinet logopedyczno-pedagogiczny Ewa Wojtyńska, w odległości 100 m znajduje się Harmonia Życia i Rozwoju.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Lubaszka Sp. z o.o. Piekarnie, w odległości 100 m znajduje się AGD Serwis Tomasz Wiertlewski, w odległości 100 m znajduje się PeKaO SA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Kamion Fitness Club, w odległości 400 m znajduje się Park Obwodu Praga Armii Krajowej, w odległości 450 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 18.05.2017

Data aktualizacji: 24.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie