Domy w Mokronosie

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArne Development sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 134 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Inwestycja Laurowa(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Smolec, ul. Laurowa (1.6 km od Wrocławia)
  Inwestycja Laurowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  FH Development Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Domy w Mokronosie to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy wiążą swoją przyszłość z tętniącą życiem wrocławską aglomeracją, a jednocześnie szukają spokojnej, rodzinnej okolicy, zapewniającej komfort, relaks i wypoczynek. Docelowo nasze osiedle będzie tworzyć 18 jednopiętrowych domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich z 5-cioma pokojami, garażem, miejscem postojowym na drugie auto i ogrodem, na działce o powierzchni około 400 m2.

Inwestycja Domy w Mokronosie znajduje się w Mokronosie Górnym, ul. Słoneczna (0.4 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Arne Development sp. z o.o..

Inwestycja Domy w Mokronosie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy w Mokronosie pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 149 metrów kwadratowych w cenie od 639 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Arne Development sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 293 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy w Mokronosie

Osiedle jest położone w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji. W samym Mokronosie Górnym znajdują się dwa sklepy, siłownia i restauracje. Odległość od najbliższej szkoły i przedszkola to jedynie 3 km, które dzieci mogą pokonać, korzystając z autokaru szkolnego. Dojazd do Wrocławia zapewniają regularnie kursujące autobusy KRUK oraz Trako. 1,5km / 3min do granic Wrocławia 1,5km / 3min do autostradowej obwodnicy Wrocławia A8 6km / 10min do Centrum Handlowego Bielany Wrocławskie 7km / 10min do Centrum Handlowego Wrocław Fashion Outlet

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w Mokronosie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Domy w Mokronosie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mokronos Górny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Mokronosie znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkola Podstawowa Montessori DCEM w odległości 250 m, Niepubliczne Przedszkole Międzynarodowa Akademia Montessori w odległości 310 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Międzynarodowa Akademia Montessori w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy w Mokronosie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się abc.

Data publikacji: 18.12.2019

Data aktualizacji: 19.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie