Osiedle Bliskie Zawady

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Aleksandra Studniarskiego, oferowane bezpośrednio przez

Arkadia Broker

Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Aleksandra Studniarskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bliskie Zawady

16 zdjęć

Osiedle Bliskie Zawady
Osiedle Bliskie Zawady
Osiedle Bliskie Zawady
Osiedle Bliskie Zawady

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Opis inwestycji

Osiedle Bliskie Zawady będzie wyróżniać się kameralną i przyjazną architekturą,

a bryły trzech budynków wielorodzinnych harmonijnie wkomponują się w istniejącą zabudowę i otaczający teren. Budynki będą się składać z siedmiu kondygnacji, sześciu naziemnych i jednej podziemnej. W budynku przewidzianych jest wiele przeszkleń, między innymi duże, panoramiczne okna, szklane wykusze, pełne doświetlenie światłem dziennym klatek schodowych i układu komunikacyjnego miedzy mieszkaniami. Elewacje budynku będą miały nowoczesny charakter. Projektując planowaną Inwestycję przemyślano każdy jej fragment od funkcjonalności samych mieszkań, przez oryginalne rozwiązania wiele części wspólnych takich jak klatki schodowe i części komunikacji wewnętrznej budynków, aż po wybór ciekawej i ozdobnej roślinności wprowadzającej niecodzienny klimat zagospodarowanie terenu przestrzennego działki.

Urokiem inwestycji, pomimo zwartej zabudowy śródmiejskiej, będzie strefa wypoczynku

z ogrodzonym placem zabaw dla dzieci i częścią do ćwiczeń dla dorosłych, otoczony różnymi gatunkami kolorowych krzewów i kwiatów.

Pod inwestycją znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej w sumie 184 miejsca postojowe

i kilkanaście boksów dla mieszkańców.

W ofercie Osiedla Bliskiego Zawady znajduje się ok. 180 mieszkań, umożliwiających szereg indywidualnych aranżacji przestrzeni.

Najmniejsze mieszkania to jednopokojowe o powierzchni 28,4 – 32,3 mkw., natomiast największe to trzypokojowe mieszkania o powierzchni 74,6 mkw.

oraz apartamenty na ostatniej kondygnacji z zielonymi tarasami o powierzchni 94,7 mkw.

W planowanej inwestycji każde mieszkanie posiada co najmniej jeden balkon lub loggia.

Do niektórych mieszkań na parterze przynależy taras lub taras z małym ogródkiem.

Komórki lokatorskie będą znajdowały się na kondygnacji podziemnej. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej.

W okolicy Inwestycji znajduje się pełna infrastruktura: przystanek autobusowy

i stacja kolejki podmiejskiej umożliwiająca dostanie się do centrum stolicy Wielkopolski

w ok 10min, kilkanaście sklepów spożywczych, stacje benzynowe

oraz szkoła i przedszkola. Dzielnica Zawady jest prężnie rozbudowującą się częścią Poznania.

Planowany termin oddania pierwszych mieszkań inwestycji to IV kw. 2018 r.

Deweloper Arkadia Broker działa w Polsce od 2012 r., z powodzeniem realizując budownictwo mieszkaniowe w Poznaniu, w Bydgoszczy i we Wrocławiu. Osiedle Bliskie Zawady to druga inwestycja dewelopera w Poznaniu.

Inwestycja Osiedle Bliskie Zawady znajduje się na Głównej, ul. Aleksandra Studniarskiego (3.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Arkadia Broker.

Inwestycja Osiedle Bliskie Zawady została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bliskie Zawady nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Arkadia Broker przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bliskie Zawady?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bliskie Zawady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 388 metrów od inwestycji Osiedle Bliskie Zawady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Wschód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bliskie Zawady znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bliskie Zawady znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 45 im. ORP „Poznań” w odległości 160 m, Przedszkole nr 78 w odległości 183 m, szkoła w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bliskie Zawady jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz rodzinny w odległości 113 m, Pod smokiem w odległości 318 m, MedPolonia w odległości 423 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bliskie Zawady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 87 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 155 m znajduje się Zakłady Drobiarskie Koziegłowy, w odległości 172 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bliskie Zawady w odległości 162 m znajduje się boisko / kort, w odległości 199 m znajduje się KS Polonia Poznań, w odległości 288 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 20.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: