Atrium Park etap C, D

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArkada Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Platanowy Park(1.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Leśna (1.7 km od centrum Bydgoszczy)
  Platanowy Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 28 m2
  Dla inwestora 1 oferta
  CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Atrium Park to piękno nowoczesnej architektury, komfort i funkcjonalność. To doskonała lokalizacja w sercu miasta dla osób szukających również spokoju i bliskości natury.Już w II kwartale 2012 rozpoczynamy tworzenie tego wyjątkowego miejsca. Atrium Park powstaje z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. Dlatego postawiliśmy na przestronne zagospodarowanie terenu, duży park, plac zabaw dla dzieci, nasłonecznienie mieszkań i dziedzińca, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz duże słoneczne tarasy, balkony i ogródki.Atrium Park to nowe oblicze Bydgoszczy – kontakt z naturą w bliskości z miastem.Osiedle zaprojektowała renomowana sopocka pracownia Maarte stawiając na przestrzenne i nowoczesne rozwiązania. Na dużej działce o powierzchni ponad 1ha powstaną 4 budynki o zróżnicowanej wysokości. Od strony północnej i zachodniej budynki 10 i 12 kondygnacyjne. Od strony ulicy Gajowej budynki 6 i 9 kondygnacyjne. Poczucie przestrzeni gwarantuje niewielka powierzchnia zabudowy działki (jedynie ok. 2000m2) jak również niska zabudowa działek sąsiednich – domek jednorodzinny, ogródki działkowe oraz budynek szkolny. Z wyższych pięter rozciągać się będzie przepiękny widok na panoramę Bydgoszczy.Naszą pierwszą odsłoną będzie budynek sześcio-kondygnacyjny (Etap A) z mieszkaniami o bardzo funkcjonalnym rozkładzie oraz zróżnicowanym metrażu – od 35 m2 do 110 m2. Każde z mieszkań posiadać będzie słoneczny balkon lub prywatny ogródek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów na najwyższych piętrach zaprojektowaliśmy Apartamenty w dwóch standardach Premium oraz Premium Plus.W kolejnych etapach realizować będziemy następujące budynki:Etap B – 10 kondygnacyjny (9 pięter) budynek w głębi działki.7 kondygnacji w typie Standard, 2 ostatnie kondygnacje w standardzie Premium. Etap C – 12 kondygnacyjny (11 pięter) budynek w głębi działki. 9 kondygnacji w typie Standard, 2 ostatnie kondygnacje w standardzie Premium.Etap D – 9 kondygnacyjny i 6 kondygnacyjny- kaskadowy , ostatnie dwa piętra w standardzie Premium

Inwestycja Atrium Park etap C, D znajduje się w Bydgoszczy, ul. Gajowa 76 (2.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Arkada Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Atrium Park etap C, D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Atrium Park etap C, D pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 57 metrów kwadratowych w cenie od 5 545 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Arkada Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atrium Park etap C, D

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Park etap C, D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Atrium Park etap C, D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powst. Wlkp. / Wyszyńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park etap C, D znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Technikum Usług Fryzjerskich Nr 1 w odległości 130 m, Zespół Szkół Handlowych w odległości 130 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 9 w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atrium Park etap C, D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w odległości 730 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Park etap C, D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park etap C, D w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 09.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie