Dworcowa 13

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Dworcowa, oferowane bezpośrednio przez Apro Investment Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Dworcowa 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Dworcowa 13

4 zdjęcia

Dworcowa 13
Dworcowa 13
Dworcowa 13
Dworcowa 13

Opis Inwestycji

Elegancja i prestiż, to określenie doskonale oddające charakter planowanej inwestycji- budowy kompleksu mieszkaniowo <del> usługowego.  W swojej ofercie mamy szeroką gamę mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Strukturę w całość połączy elegancki wewnętrzny dziedziniec zagospodarowany przyjazną zielenią. W tej strefie, zarezerwowanej wyłącznie dla mieszkańców, znajdą się miejsca rekreacyjne z imitacją niewielkiego wodospadu. Ruch kołowy zostanie całkowicie przeniesiony do podziemia budynków, gdzie znajdą się miejsca parkingowe. Bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom całodobowa ochrona oraz sieć kolorowego monitoringu. Oferujemy Państwu wysoką jakość wykończenia części wspólnych oraz niestandardową wysokość pomieszczeń od 2,69 m </del> 3,00 m. Część mieszkań w naszej inwestycji będzie posiadała klimatyzację. Projektując naszą nową inwestycję zadbaliśmy o każdy szczegół mogący umilić korzystanie z mieszkań przez przyszłych nabywców. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oferujemy całodobową opiekę portiera a także drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy- montowane w każdym mieszkaniu. Całość inwestycji zostanie odgrodzona od ruchu ulicznego, co pozwoli przyszłym nabywcom mieszkań cieszyć się spokojem panującym na osiedlu. Także montowane w mieszkaniach okna z szybami o podwyższonym współczynniku dźwiękochłonności ograniczą odgłosy dobiegające z zewnątrz budynku.

Inwestycja Dworcowa 13 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 13 (0.6 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Apro Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Dworcowa 13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Dworcowa 13 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Apro Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dworcowa 13?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dworcowa 13 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Dworcowa 13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Teatralny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dworcowa 13 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dworcowa 13 znajdują się się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Global Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa w Bydgoszczy w odległości 150 m, Niepubliczne Przedszkole "Ensino" w odległości 250 m, Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dworcowa 13 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Toruńskie Pierniki, w odległości 170 m znajduje się Jedynak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dworcowa 13 w odległości 250 m znajduje się Siłownia Pure Fitness by Jatomi, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: