Apartamenty Tatarska 4

8 zdjęć

Apartamenty Tatarska 4
Apartamenty Tatarska 4
Apartamenty Tatarska 4
Apartamenty Tatarska 4

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Tatarska 4 dostępnych jest 41 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ściany

- zewnętrzne zaprojektowane w technologii żelbetowej i murowanej z pustaków ceramicznych - wewnętrzne działowe - multigips

Instalacje

- elektryczna - wodno-kanalizacyjna - grzewcza

Ogrzewanie

sieć miejska - MPEC

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada (85): wielkość 2 - 4,5m, zakup jest obowiązkowy Komórki lokatorskie w cenie 5 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (85 miejsc) : zewnętrzne nie są przypisane do mieszkań, są do ogólnego użytku.
 • miejsca postojowe podziemne (61 miejsc) w cenie 30 000 zł : możliwość zakupu maksymalnie dwóch, nie jest przewidziane do każdego mieszkania.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka, góry

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 41 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 156 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

w 7 transzach przez cały okres budowy.

Warunki rezerwacji:

opłata rezerwacyjna 10 tyś zł, zwrot w przypadku rezygnacji.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Tatarska 4 logo

Apartamenty Tatarska 4 to nowe osiedle usytuowane nieopodal malowniczej starówki Przemyśla, w komfortowej lokalizacji z dojazdem z kilku stron. Cechuje go nowoczesna infrastruktura, modernistyczny styl wpasowujący się w okoliczną zabytkową zabudowę oraz przestronne zagospodarowanie terenu.

Apartamenty Tatarska 4 to inwestycja skierowana zarówno dla młodych planujących znaleźć swoje wymarzone mieszkanie oraz dla osób starszych lubujących się w pięknych widokach, ciszy oraz ceniących sobie zabytkową zabudowę. Ponadto, ze względu na lokalizację oferta skierowana jest również dla inwestorów poszukujących lokali pod najem długo lub krótkoterminowy.

KUPUJĄCY JEST ZWOLNIONY Z 2% PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH.

Inwestycja Apartamenty Tatarska 4 znajduje się w Przemyślu, ul. Tatarska 4 (0.7 km od centrum Przemyśla), jest realizowana przez Apartamenty Tatarska 4 Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Tatarska 4 w sprzedaży jest 41 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 156 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Tatarska 4 Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (85 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (61 miejsc) w cenie 30 000 zł

W inwestycji znajduje się 85 komórek lokatorskich wielkość 2 - 4,5m, zakup jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja realizowana będzie na działkach w Przemyślu będących własnością inwestora. Niewątpliwym atutem całej inwestycji jest jej zlokalizowanie wśród zabudowań starego miasta, tj. w centrum Przemyśla, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu inwestycji znajduje się: - Rynek Przemyśla – 400 m, - Zamek Kazimierzowski – 400 m, - Katedra Archidiecezjalna oraz Wyższe Seminarium Duchowne – 250 m, - Dworzec PKP oraz PKS – 900 m, - Urząd Miasta Przemyśla oraz Starostwo Powiatowe w Przemyślu – 400 m, - Stok narciarski, Tor saneczkowy, Kopiec Tatarski – 900 m, - Muzea 400 m do 800 m (Muzeum Twierdzy Przemyśl, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Muzeum Dzwonów i Fajek, Muzeum Archidiecezjalne), Ponadto w pobliżu znajduje się szereg zabytków, restauracji, sklepów oraz innych lokali usługowych.

Przemyśl to miasto w południowo-wschodniej części Podkarpacia, znajdujące się w odległości ok. 15 km od granicy z Ukrainą. Jedna z najlepiej rozwiniętych miejscowości w tej części Polski. Dominuje tu zabudowa zabytkowa i sakralna. Częściej można spotkać domki i wille niż bloki, których znajduje się niewiele w Przemyślu. Miasto słynie z dużej ilości zabytków, górzystego terenu i pięknych krajobrazów. Położone jest w niewielkiej odległości od Bieszczad. Znajduje się tu kilka parków, a także wiele obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Środkiem miasta płynie rzeka San. Przez Przemyśl przebiegają 2 drogi krajowe, 2 wojewódzkie, a wokół funkcjonuje obwodnica, którą odbywa się tranzyt. W odległości ok. 17 km znajduje się autostrada A4, którą można dojechać m.in. do Rzeszowa. Miasto posiada rozbudowaną komunikację międzymiastową. Na terenie Przemyśla działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN oraz wiele przedsiębiorstw. Jest to także jedno z nielicznych miast, w którym działa ośrodek tradycyjnych rzemiosł.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Tatarska 4?

Przez Przemyśl przebiegają drogi krajowe nr 28 oraz 77, a także drogi wojewódzkie nr 884 i 885. Wokół miasta funkcjonuje obwodnica. W odległości ok. 17 km przebiega autostrada A4. Linię kolejową obsługuje PKP. W mieście funkcjonuje wiele prywatnych firm przewozowych, które kursują niemal w każdym kierunku w kraju, a także zajmują się przewozem przez granicę.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Tatarska 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Apartamenty Tatarska 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przemysława - Kopiec Tatarski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Tatarska 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Tatarska 4 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poadnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przemyślu w odległości 230 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 w odległości 230 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna Nr 5 w odległości 230 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Tatarska 4 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 26.10.2021
Data aktualizacji: 22.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Przemyślu

Oferty w Przemyślu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: