Silver House Olkusz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAntrans Invest Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Silver House Olkusz dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A3
3
65,33 m²
Parter
A10
3
74,15 m²
1
A14
3
65,33 m²
1
A18
3
71,47 m²
2
B3
3
65,33 m²
Parter
B15
3
74,15 m²
1
B16
3
80,7 m²
1
B19
3
71,47 m²
2
B22
3
71,47 m²
2
A2
4
105,8 m²
Parter
A7
4
103,92 m²
Parter
B2
4
103,92 m²
Parter
B7
4
105,8 m²
Parter
B10
4
101,66 m²
1

Opis Inwestycji

NOWOCZESNY DESIGNNOWOCZESNE MIESZKANIASilver house Olkusz to pierwsza taka inwestycja w nowoczesnym designie położona w centrum miasta, a jednocześnie w odległości zapewniającej ciszę i spokój od codziennego zgiełku. Poza parkingiem podziemnym, posiada 2 szybkobieżne i ciche windy łączące wszystkie piętrzą budynku. Monitoring oraz ogrodzenie zwiększają bezpieczeństwo przekładając się na komfort mieszkańców. W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są sklepy takie jak Biedronka czy Lidl, niedaleko stąd również do przedszkola, szkoły oraz placówki medycznej i urzędów.MIESZKANIA DLA WYMAGAJĄCYCHKOMFORT I DESIGNProjekt Silver House to jeden budynek 3 kondygnacyjny podzielony na dwa segmenty A i B w celu zachowania kameralnego charakteru zabudowy. Na całość składa się 47 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 36,69 m2 do 104,6 m2. Cechami rozpoznawczymi naszej inwestycji są bez wątpienia dbałość o detal, eleganckie wykończenie części wspólnych oraz komfort użytkowania również dzięki 2 windom. Ponadto można w pełni korzystać z zalet życia we wspólnocie osiedlowej nie rezygnując z uroków natury oraz prywatności. Projekt ten powstał by spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorówMIESZKANIA DLA WYMAGAJĄCYCHKOMFORT I DESIGNProjekt Silver House to jeden budynek 3 kondygnacyjny podzielony na dwa segmenty A i B w celu zachowania kameralnego charakteru zabudowy. Na całość składa się 47 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 36,69 m2 do 104,6 m2. Cechami rozpoznawczymi naszej inwestycji są bez wątpienia dbałość o detal, eleganckie wykończenie części wspólnych oraz komfort użytkowania również dzięki 2 windom. Ponadto można w pełni korzystać z zalet życia we wspólnocie osiedlowej nie rezygnując z uroków natury oraz prywatności. Projekt ten powstał by spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów

Inwestycja Silver House Olkusz znajduje się w Olkuszu, ul. Budowlanych (7 km od Dąbrowy Górniczej), jest realizowana przez dewelopera Antrans Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Silver House Olkusz jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Silver House Olkusz pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 65 do 106 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 81 m2 (9 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 102 do 106 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Antrans Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (14).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 65 do 106 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Silver House Olkusz

Olkusz to miasto w woj. małopolskim, w powiecie olkuskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Olkusz, położone na zachodnich rubieżach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej nad rzeką Babą, przy drodze krajowej nr 94 i przy drogach wojewódzkich: nr 783 i nr 791. Według danych z 31.12.2011 miasto liczy około 36,5 tys. mieszkańców. Jeden z ośrodków górnictwa rud cynkowo-ołowiowych w Polsce (kopalnia Olkusz – Pomorzany, nieopodal w Bukownie Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław”), fabryka naczyń Emalia SA, fabryka wentylatorów OWENT, drobny przemysł i rzemiosło; lokalny ośrodek handlowy i kulturalny.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Silver House Olkusz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Silver House Olkusz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Silver House Olkusz znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Minilandia w odległości 160 m, Przedszkole nr 3 w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Silver House Olkusz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Biedronka, w odległości 140 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Silver House Olkusz w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.06.2020

Data aktualizacji: 04.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie