Osada Księska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Blizanowicka, oferowane bezpośrednio przez

AMP Inwestycje Ślązak

Wrocław, Krzyki, Księże Wielkie, ul. Blizanowicka 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osada Księska

9 zdjęć

Osada Księska
Osada Księska
Osada Księska
Osada Księska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 26 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe, podłogowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc) : dom z garażem ( 1 miejsce postojowe), dom bez garażu ( 2 miejsca postojowe)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osada Księska to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i czterolokalowej położone na wrocławskim Księżu Wielkim. Jeśli cenisz sobie spokój i bliski kontakt z naturą a równocześnie nie wyobrażasz sobie rezygnacji z zalet życia w dużym mieście Osada Księska to miejsce właśnie dla Ciebie.

Domy zrealizowane zostały według 3 projektów:

Typ A – 97,2 m2 bez garażu, zabudowa czterolokalowa

Typ B – 111,42m2 z garażem, zabudowa czterolokalowa

Typ C – 111, 42 m2 z garażem, zabudowa bliźniacza

Każdy z domów posiada prywatny ogródek o powierzchni od 94 m2 do 577 m2.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi domami.

Inwestycja Osada Księska znajduje się na Księżu Wielkim, ul. Blizanowicka 1 (4.9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez AMP Inwestycje Ślązak.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osada Księska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AMP Inwestycje Ślązak przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Otoczona zielenią Osada Księska to miejsce, które łączy wygodę oferowaną przez świetnie rozwiniętą infrastrukturę miejską z urokami spokojnego życia na zielonym przedmieściu. Z jednej strony blisko stąd do centrum miasta, punktów handlowych, szkół, przedszkoli i infrastruktury miejskiej z drugiej wystarczy wyjść z domu i znaleźć ciszę i spokój rozległych terenów zielonych.

Osada Księska to idealna propozycja dla osób pragnących spokojnego, harmonijnego życia, szczególnie przyjazna dla rodzin z dziećmi.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osada Księska?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Księska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1670 metrów od inwestycji Osada Księska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Brochów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osada Księska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Księska znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 477 m, Biostudio Policealna Szkoła Masażu we Wrocławiu w odległości 493 m, Copacabana. Technikum Fryzjerskie we Wrocławiu w odległości 505 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osada Księska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Księska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 499 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 534 m znajduje się Społem, w odległości 569 m znajduje się U Zenka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Księska w odległości 102 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 615 m znajduje się boisko / kort, w odległości 650 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.11.2023
Data aktualizacji: 05.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: