Domy Malczewskiego

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Malczewskiego, oferowane bezpośrednio przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Gdańsk, Siedlce, ul. Malczewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Malczewskiego

27 zdjęć

Domy Malczewskiego
Domy Malczewskiego
Domy Malczewskiego
Domy Malczewskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Domy Malczewskiego logo

Domy położone są w doskonałej lokalizacji. Spacerem można stąd dojść do Śródmieścia, galerii handlowych, biur, urzędów, teatru, restauracji czy kina. Bliskość miejskiej infrastruktury, szkół, przedszkoli oraz przychodni pozwala mieszkańcom oszczędzać czas oraz umożliwia częstsze korzystanie z rozrywek kulturalnych i sportowych Gdańska.

Oferta obejmuje:

• 2-stanowiskowy garaż,

• prywatny ogródek,

• obszerny narożny balkon,

• duże południowe przeszklenia

• instalację kominkową w salonie

• wysokie pomieszczenie, które można zaaranżować jako prywatną saunę wraz z siłownią lub salę kinową

W domu znajduje się również dedykowana powierzchnia pod studio lub pracownię z niezależnym wejściem.

Domy Malczewskiego położone wzdłuż ul. Na Zboczu, stanowią część starannie zaprojektowanego osiedla Kamienice Malczewskiego 2, wyróżnionego w plebiscycie Trojmiasto.pl na "Najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2018 roku".

Architekturę nowych domów cechuje wyważony dobór detali, stonowane klasyczne kolory fasad oraz elegancja spójna dla całej inwestycji.

Inwestycja Domy Malczewskiego znajduje się na Siedlcach, ul. Malczewskiego (1.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Inwestycja Domy Malczewskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Malczewskiego nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 3 do 4 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Malczewskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Malczewskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Domy Malczewskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Odrzańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Malczewskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Malczewskiego znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 2 w Gdańsku w odległości 80 m, Przedszkole Nr 22 w Gdańsku w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne SOKRATES w odległości 260 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Malczewskiego w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.06.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: