Apartamenty Lipowa

Oferta archiwalna

Wołomin, ul. Orzechowa 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 184 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Lipowa

3 zdjęcia

Apartamenty Lipowa
Apartamenty Lipowa
Apartamenty Lipowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 266 do 295 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Apartamenty Lipowa logo

Projektując Apartamenty Lipowa deweloper zadbał przede wszystkim o funkcjonalność i jakoś wykonania wszystkich mieszkań. Alen Development oferuje dogodne rozkłady segmentów wraz z ogródkami i dużymi balkonami na piętrze, aby odpowiedzieć na potrzeby rodzin, które poszukują wygodnego mieszkania. Wnętrza segmentów są przyjazne do aranżacji, a 4metrowe przesuwne okna tarasowe sprzyjają dostępowi światła. Dodatkowym atutem jest zlokalizowanie inwestycji w otulinie lasów.

Zapraszamy do obejrzenia Wirtualnego Spaceru dostępnego na stronie inwestycji: https://apartamentylipowa.pl/wirtualny-spacer-lok-6u2

Inwestycja Apartamenty Lipowa znajduje się w Wołominie, ul. Orzechowa 7 (8.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Alen Development Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Lipowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lipowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Alen Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Lipowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Lipowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Apartamenty Lipowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lipowa 02.

Data publikacji: 23.04.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Wołominie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: