Apartamenty Lipowa etap III

Tu poczujesz się jak w domu

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAlen Development Sp. z o.o.

Ceny od: 3 953 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lipowa etap III dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
6J1
5
128,76 m²
204 m2
6J2
5
128,76 m²
161 m2
6K1
5
128,76 m²
161 m2
6K2
5
128,76 m²
206 m2

Opis Inwestycji

Osiedle zaprojektowane zostało z dbałością o funkcjonalność i jakość wykonania wszystkich lokali. Nowoczesny i modernistyczny kształt podkreśla prosta forma, duże przeszklenia, ponadnormatywna wysokość pierwszej kondygnacji (2,95m) oraz ponadnormatywna wielkość okna tarasowego ( szer 4x wys.2,5m), które dla zwiększenia komfortu użytkowania zaprojektowane zostało jako uchylno przesuwne, a także stonowana kolorystyka elewacji z elementami drewnopodobnymi, poręcze balkonowe ze stali nierdzewnej i szkła oraz wykończenie tarasów, zadaszeń i balkonów ze szlifowanego betonu architektonicznego.Całość dopełnia niecodzienna lokalizacja inwestycji w otulinie lasów.Chcąc, aby każdy z mieszkańców osiedla mógł cieszyć się zarówno z możliwości spędzania czasu na własnym ogródku jak i z komfortu posiadania dodatkowej przestrzeni na poddaszu, zaprojektowaliśmy segmenty o dogodnym rozkładzie, w których każdy z mieszkańców ma do dyspozycji przestrzeń od dużego ogródka po przygotowane do aranżacji przestronne poddasze.Dodatkowo, przy każdym segmencie zaprojektowany został funkcjonalny garaż wyposażony w bramę automatyczna i wewnętrzne przejście oraz dodatkowe miejsce zewnętrzne.Zapraszamy do obejrzenia Wirtualnego Spaceru dostępnego na stronie inwestycji: https://apartamentylipowa.pl/wirtualny-spacer-lok-6u2

Inwestycja Apartamenty Lipowa etap III znajduje się w Wołominie, ul. Orzechowa (8.3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Alen Development Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Lipowa etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lipowa etap III pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchni 129 metrów kwadratowych w cenie od 509 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 129 m2 w cenie od 509 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Alen Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 129 m2.
Powierzchnie działek:od 161 do 206 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 509 000 do 519 400 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 953 do 4 034 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Lipowa etap III

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Lipowa etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Apartamenty Lipowa etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lipowa 02.

Data publikacji: 18.09.2020

Data aktualizacji: 31.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie