Apartamenty Lipowa Etap II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Alen Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lipowa Etap II dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
6G1
5
128,76 m²
336 m2
6G2
5
128,76 m²
160 m2
6H1
5
128,76 m²
160 m2
6H2
5
128,76 m²
204 m2

Oferty specjalne

  • Przedsprzedaż

    Płatnośc 20-80

    Z okazji przedsprzedaży II Etapu Inwestycji mamy dla Państwa specjalny harmonogram na pierwszy sprzedany lokal w II Etapie. Zapłać 20% teraz a resztę przy odbiorze kluczy. Obowiązuje do 30.11.2019.

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Osiedle zaprojektowane zostało z dbałością o funkcjonalność i jakość wykonania wszystkich lokali. Nowoczesny i modernistyczny kształt podkreśla prosta forma, duże przeszklenia, ponadnormatywna wysokość pierwszej kondygnacji (2,95m) oraz ponadnormatywna wielkość okna tarasowego ( szer 4x wys.2,5m), które dla zwiększenia komfortu użytkowania zaprojektowane zostało jako uchylno przesuwne a także stonowana kolorystyka elewacji z elementami drewnopodobnymi, poręcze balkonowe ze stali nierdzewnej i szkła oraz wykończenie tarasów, zadaszeń i balkonów ze szlifowanego betonu architektonicznego.Całość dopełnia niecodzienna lokalizacja inwestycji w otulinie lasów.Chcąc, aby każdy z mieszkańców osiedla mógł cieszyć się zarówno z możliwości spędzania czasu na własnym ogródku jak i z komfortu posiadania dodatkowej przestrzeni na poddaszu, zaprojektowaliśmy segmenty o dogodnym rozkładzie, w których każdy z mieszkańców ma do dyspozycji przestrzeń od dużego ogródka po przygotowane do aranżacji przestronne poddasze.Dodatkowo, przy każdym segmencie zaprojektowany został funkcjonalny garaż wyposażony w bramę automatyczna i wewnętrzne przejście oraz dodatkowe miejsce zewnętrzne.

Inwestycja Apartamenty Lipowa Etap II znajduje się w Wołominie, ul. Orzechowa 7 (8.3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Alen Development Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Lipowa Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lipowa Etap II pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchni 129 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 129 m2 (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Alen Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 266 do 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 129 m2.
Powierzchnie działek:od 160 do 336 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Lipowa Etap II

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Lipowa Etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Słoneczna Polana” w odległości 1250m, Przedszkole Niepubliczne Promyk w odległości 1350m, Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 1500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1100 m znajduje się Czeczelewska-Skraińska Bogumiła, lek. med. Gabinet ginekologiczno - położniczy, w odległości 1500 m znajduje się Hospicjum Opatrzności Bożej Księża Orioniści, w odległości 1550 m znajduje się Zakład Diagnostyki Obrazowej (Szpital Powiatowy w Wołominie - Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej).

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1650 m znajduje się ARTS-BRUK Usługi Brukarskie, w odległości 1950 m znajduje się Ośrodek Jeździecki "Galop".

Data publikacji: 23.10.2019

Data aktualizacji: 23.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie