Osiedle Wilków

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezA.H.N. Węglowska Anna Węgłowska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle będzie się składać z około 40 domów. Inwestycja zlokalizowana jest 1.2 km od zalewu w Wilkowie i około 1km od stoku narciarskiego w Krajnie (do centrum Kielc około 19 km, Święta Katarzyna-1 km). W pierwszym etapie powstanie 14 domków o powierzchni 100 m² plus garaż bądź wiata garażowa. Będą to domy wolnostojące w technologii szkieletu drewnianego z elewacją z drewna bądź tynku mineralnego, na działkach o powierzchni około 600 m². Działki ogrodzone (powlekana siatka stalowa), uzbrojone w prąd, wodę, zbiornik na ścieki (a docelowo w kanalizację), droga wewnętrzna asfaltowa.

Inwestycja Osiedle Wilków znajduje się w Kielcach, ul. Wilków (10.8 km od Kielc), została zrealizowana przez dewelopera A.H.N. Węglowska Anna Węgłowska.

Inwestycja Osiedle Wilków została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wilków pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper A.H.N. Węglowska Anna Węgłowska nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 40 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Wilków

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wilków składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 06.03.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie