Osiedle Bajkowe

Oferta archiwalna

Sianów, ul. Ogrodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 115 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bajkowe

12 zdjęć

Osiedle Bajkowe
Osiedle Bajkowe
Osiedle Bajkowe
Osiedle Bajkowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowe mieszkania w Sianowie z dala od miejskiego zgiełku, jednak w otoczeniu, posiadającym jego zalety.

Osiedle usytuowane jest w niewielkim mieście (Sianów), w otoczeniu terenów zielonych, które gwarantują spokój oraz wypoczynek. Ulokowanie osiedla w Sianowie, gwarantuje dostęp do większości elementów współczesnego miasta, w bardzo niewielkiej odległości. Nowe mieszkania na Osiedlu Bajkowym to także o wiele niższe ceny nieruchomości, co przekłada się na niską ratę kredytową. Zakładamy także możliwość prowadzania działalności na parterze budynków osiedla. Daj nam znać, czego oczekujesz od przestrzeni dla swojej firmy, a zaprojektujemy dla Ciebie wnętrze pod Twoją działalność.

Osiedle Bajkowe to miejsce z dala od miejskiego zgiełku, jednak w otoczeniu miejsc i terenów posiadających jego zalety. Ekstremalnie bliska obecność sklepów (Biedronka, Czerwona Torebka, Polo Market) lekarza, gastronomii, a także bezpieczna i krótka droga do szkoły czy przedszkola (5 minut piechotą), to łatwy dostęp do wszystkich potrzeb Państwa rodziny. Nowe mieszkania, które oferujemy w Sianowie są idealnym rozwiązaniem dla ludzi młodych.

Osiedle posiada plac zabaw dla dzieci, usytuowany wewnątrz osiedla, gdzie nie ma dostępu dla samochodów. Planowane jest także otwarcie przedszkola, dzięki czemu, dzieci w najmłodszym wieku będą poruszały się jedynie w obrębie osiedla. Jest to gwarancja bezpieczeństwa Państwa dzieci.

Inwestycja Osiedle Bajkowe znajduje się w Sianowie, ul. Ogrodowa null (1.3 km od Koszalina), została zrealizowana przez Agrobud Hendzel.

Inwestycja Osiedle Bajkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bajkowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agrobud Hendzel przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Zlokalizowanie inwestycji w Sianowie to gwarancja niższych cen nowych mieszkań oraz niewielkiej odległości od dużego miasta. Dojazd do Koszalina gwarantują dwie drogi, ścieżka rowerowa, oraz planowana obwodnica miasta. Dzięki nim łatwo dostaniesz się do centrów handlowych (Atrium, Emka), a także budowanego właśnie Aquaparku. Poza miasteczkiem, osiedle otaczają tereny zielone i góra Chełmska idealna do spacerów z rodziną, psem oraz aktywnego wypoczynku. Do Koszalina można dotrzeć w bardzo krótkim czasie, na co wskazują odległości pomiędzy Osiedlem Bajkowym w Sianowie, a głównymi punktami w mieście: 1. Sianów - Politechnika Koszalińska - 6,8 km/9 min 2. Sianów - Ratusz - 8,4 km/12,5 min 3. Sianów - CH Atrium - 9 km/14 min 4. Sianów - Połczyńska/Słowiańska - 10 km/15 min

Sianów, miasto położone w północno- zachodniej części naszego kraju, w powiecie koszalińskim, zlokalizowane zaledwie 10 km od Koszalina i 20 minut jazdy autem od brzegu Morza Bałtyckiego. Sianów jest ośrodkiem usługowym z rozwijającym się przemysłem spożywczym. Miejscowość zamieszkuje ok. 7 tys. mieszkańców, a w obrębie granic powstały trzy osiedla zwane – Osiedle 1, 2, 3. Miasto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Główna jednostka, w której stacjonują urzędnicy to ratuszu przy ul. Armii Polskiej. Na terenie miasta jak i gminy znajduje się kilkanaście historycznych zabudowań, atrakcje oraz szlaki turystyczne - najbardziej znany to Pomorska Droga Św. Jakuba. Placówki edukacyjne, obiekty sportowe oraz rozwijająca się gałąź usług sprawiają, że mieszkańcy Sianowa mogą w pełni korzystać z uroków miejskiego życia. Dwie drogi, ścieżka rowerowa, oraz planowana obwodnica miasta są gwarancją szybkiego, bezprobelmowego dojazdu do pobliskiego Koszalina.

Komunikacja

Przez Sianów przebiega droga krajowa numer 6 będąca fragmentem międzynarodowej trasy E28 łączącej wschód z zachodem Europy. Do pobliskiego Koszalina dotrzemy autobusowymi liniami PKS. Ok. 3 km od centrum miasta, w miejscowości – Skibno, znajduje się stacja kolejowa, na której zatrzymują się pociągi osobowe. Do największego miasta regionu Środkowopomorskiego autem dojedziemy w ok. 15 minut.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bajkowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bajkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Bajkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bajkowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bajkowe znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 310 m, Przedszkole Gminne w odległości 530 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sianowie w odległości 610 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bajkowe w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.03.2015
Data aktualizacji: 22.11.2022

Oferty w Sianowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: