Osiedle Dobranowice

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Agencja Bracia Sadurscy

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Prezentowana oferta to piękne nowe domy w zabudowie bliźniaczej znajdujące się ok. 5 km od Wieliczki w malowniczej okolicy z bogactwem zieleni i pięknym widokiem. Domy 4-pokojowe, piętrowe (bez skosów) z jednostanowiskowym garażem w budynku, położone na działkach od 3,64 a do 5,98 a.Parter składa się z przestronnego salonu (możliwość montażu kominka) z wyjściem na taras, oddzielnej kuchni, przedpokoju i przedsionka. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, dużą łazienkę, garderobę (w przedpokoju) i przedpokój. Jednym z wariantów wykończenia może być wejście do garderoby z poziomu sypialni. Istnieje możliwość adaptacji poddasza i tym samym uzyskanie dodatkowej powierzchni 60 m2.Inwestycja wykonana w wysokiej jakości materiałów budowlanych z dbałością o każdy szczegół. Wysoki standard wykończenia. Teren osiedla ogrodzony. Wewnętrzna droga, podjazdy do garażów oraz dojście do drzwi wejściowych wyłożone kostką brukową. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Ogrzewanie piecem gazowym kondensacyjnym dwufunkcyjnym (w kuchni, łazienkach i korytarzu ogrzewanie podłogowe). Instalacja tv i internet (łącze światłowodowe o wysokiej prędkości).Piękna, widokowa okolica, cisza i spokój. Dobra komunikacja - autobus miejski Dobranowice - Wieliczka z możliwością przesiadki na miejskie linie autobusowe oraz szybką kolejkę do Krakowa.Termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2016 roku.

Inwestycja Osiedle Dobranowice znajduje się w Dobranowicach, Dobranowice 118 (7.6 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Agencja Bracia Sadurscy.

Inwestycja Osiedle Dobranowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobranowice pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 131 metrów kwadratowych w cenie od 409 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agencja Bracia Sadurscy przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wykończenie: -Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, -Balustrady zewnętrzne stalowe malowane proszkowo, -Drzwi wejściowe antywłamaniowe, -Brama garażowa na pilota,
Konstrukcja budynku
Ławy, schody i stropy żelbetowe z betonu klasy B25, Pustak fundamentowy Polbruk, Izolacja przeciwwilgociowa pionowa ław i ścian fundamentowych Disprobit + styrodur XPS original 10 cm, Izolacja przeciwwilgociowa pozioma z papy zgrzewanej na gorąco, -Ocieplenie podłóg parteru styropianem gr. 15 cm, -Ściany z pustaka Porotherm Wienerberger 25 P+W w technologii Dryfix, -Ściany działowe z pustaka Wienerberger 11,5 P+W, -Kominy systemowe Schiedel, -Dachówka ceramiczna Wienerberger Koramic – Alegra, -Orynnowanie PCV firmy Gamrat, -Ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem gr. 15 cm + tynk elewacyjny,
Dach
Dachówka ceramiczna Wienerberger Koramic - Alegra Orynnowanie PCV firmy Gamrat
Stolarka okienna
Stolarka okienna plastikowa w kolorze b., okna 6-cio komorowe, szyby o współczynniku przenikania 1.0
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Posadzka
Wylewki podłogowe.
Instalacje
Instalacja elektryczna Instalacja CO, rury wielowarstwowe firmy Herz -Grzejniki Purmo, -Ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazienkach i korytarzu, -Instalacja cwu, rury wielowarstwowe firmy Herz, -Piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny, -Instalacja internet (łącze światłowodowe o wysokiej prędkości), -Instalacja telewizji cyfrowej, -Możliwość montażu kominka – dodatkowy kanał kominowy,
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dobranowice

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Data publikacji: 05.07.2016

Data aktualizacji: 06.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie