Kampinos Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wojska Polskiego 45 A, oferowane bezpośrednio przez

Adriainvest AS-BUD

mazowieckie, nowodworski, Pomiechówek, ul. Wojska Polskiego 45 A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Kampinos Park

4 zdjęcia

Kampinos Park
Kampinos Park
Kampinos Park
Kampinos Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

KAMPINOS PARKOsiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego.Miejscowość Stare Grochale, cicha, urokliwa okolica. Domy o powierzchni 119m2 i 170m2 na działkach ok. 550m2. Chroniony, ogrodzony kompleks, oświetlony stylowymi latarniami. Budynki w standardzie deweloperskim: posadzki cementowe, tynki gipsowe, instalacje:  wod-kan. i c.o.,  elektryczne z osprzętem, alarmowe, drzwi antywłamaniowe,garaże z bramami segmentowymi z możliwością podłączenia mechanizmu. W pobliżu osiedla szkoła, sklepy.

Inwestycja Kampinos Park znajduje się w Pomiechówku, ul. Wojska Polskiego 45 A (18.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Adriainvest AS-BUD.

Inwestycja Kampinos Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kampinos Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Adriainvest AS-BUD nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat nowodworski położony jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar ok. 692 km2. W obrębie powiatu znajdują się: miasto Nowy Dwór Mazowiecki, gminy miejsko-wiejskie: Nasielsk i Zakroczym oraz wsie: Czosnów, Leocin i Pomiechówek. Powiat słynie jako ośrodek turystyczno-wypoczynkowy, a 61% jego terenu stanowią rezerwaty i obszary chronionego krajobrazu, jak: Kampinoski Park Narodowy, Zakole Zakroczymskie, Wikliny Wiślane czy Wyspy Smoszewskie. Miejscami o wyjątkowych walorach pejzażowych są doliny Wisły, Narwi i Wkry oraz Jezioro Błędowskie, a także liczne jary i wąwozy, m.in. Wilczy Jar czy Wąwóz Mochta. Do najciekawszych zabytków należą: Twierdza Modlin oraz Góra Zamkowa w Zakroczymiu. Centrami przemysłowymi oraz handlowo-usługowymi są Nowy Dwór Mazowiecki i Nasielsk. Na zabudowę mieszkaniową rejonu składają się domy jednorodzinne oraz niskie bloki. Dogodną komunikację z Warszawą zapewniają drogi krajowe: nr 7 i nr 62 oraz linia kolejowa E-65 Warszawa–Gdańsk.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kampinos Park?

Podstawowym środkiem komunikacji w obrębie powiatu nowodworskiego są autobusy PKS. W Nowym Dworze Mazowieckim kursują autobusy miejskie, zaś do Warszawy można dojechać zarówno autobusem, jak i pociągiem, np. Kolei Mazowieckich. Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk – Warszawa– Kraków – granica ze Słowacją) oraz nr 62 (Włocławek – Płock – Wyszków – Węgrów). Ważnym połączeniem jest magistrala kolejowa E-65 Warszawa – Gdańsk. W Modlinie znajduje się międzynarodowy port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kampinos Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1099 metrów od inwestycji Kampinos Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomiechówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kampinos Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kampinos Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Gen. Wiktora Thomme’e w odległości 894 m, szkoła w odległości 914 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kampinos Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Biedronka, w odległości 523 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 533 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kampinos Park w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 856 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 21.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: