Panorama Grabówki

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAdkon Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pejzaże Grabówki(0.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wielicki, Grabówki, Grabówki 481-483 (0.5 km od Krakowa)
  Ceny od: 3 477 brutto/m2
  Pejzaże Grabówki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 151 - 152 m2
  Liczba pokoi: 4
  Przedsiębiorstwo Ergal-S

Opis Inwestycji

Nie szukaj daleko. Grabówki to wyjątkowe miejsce. Panoramiczne widoki, przyjemność korzystania z natury połączona z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj proponujemy kameralny kompleks budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jedyne 5 km za Krakowem, 3 km od centrum Wieliczki. W urokliwym otoczeniu powstają dwukondygnacyjne domy z garażami i ogródkami z możliwością dofinansowania z programu Mieszkanie Dla Młodych nawet do 43 tysięcy złotych.Usytuowanie domów jest gwarancją ciszy i spokoju dla przyszłych mieszkańców. Wyjątkowy klimat tego miejsca tworzymy zachowując dbałość o szczegóły wykończenia budynków. Drewniane detale oraz kamienne okładziny nawiązują do współczesnej architektury w dobrze zorganizowanej przestrzeni oraz w harmonii z zielenią i pięknymi widokami. Nie szukaj daleko – Panorama Grabówki.

Inwestycja Panorama Grabówki znajduje się w Grabówkach, ul. Grabówki 11 (0.9 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Adkon Sp. z o.o..

Inwestycja Panorama Grabówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 10 domów typu bliźniak, 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Panorama Grabówki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 154 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Adkon Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
ściany murowane, stropy i klatki schodowe żelbetowe, monolityczne.
Dach
-pokrycie dachu: dachówka ceramiczna; -ocieplenie dachu: wełna mineralna.
Stolarka okienna
-PVC o podwyższonej energooszczędności, średnie U<0,95 W/(m2K), trójszybowe, wzmocnione, w systemie ciepłego montażu na profilach SCHUCO; -okna połaciowe: Velux/Fakro.
Balkony
płyty żelbetowe wyłożone terakotą mrozoodporną.
Posadzka
we wszystkich pomieszczeniach wylewka cementowa.
Ściany
-ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych o grubości 25 cm, ocieplenie ścian zewnętrznych: styropian fasadowy grubości 18 cm; -ściany nośne: pustaki ceramiczne; -ściany działowe: murowane z elementów ceramicznych.
Parapety zewnętrzne
blacha powlekana.
Parapety wewnętrzne
konglomerat kamienny.
Instalacje
-instalacja C.O. parter: kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania (kotłownia); ogrzewanie podłogowe (hol, salon, kuchnia, wc); grzejniki z regulatorem ciepła w pozostałych pomieszczeniach; -instalacja C.O. piętro: ogrzewanie podłogowe + grzejnik drabinkowy (łazienka); grzejniki z regulatorem ciepła w pozostałych pomieszczeniach; -instalacja wod-kan: bez baterii, białego montażu oraz innych urządzeń sanitarnych; -instalacja wody użytkowej zimnej: zasilana z sieci miejskiej; -instalacja kominkowa: przygotowany przewód kominowy do podłączenia wkładu kominkowego, dopływ powietrza zewnętrzny; -instalacja elektryczna: zasilana z sieci kablowej ZE, włączniki i gniazdka w kolorze białym, systemowe LEGRAND; -instalacja kanalizacji: podłączona do sieci miejskiej; -instalacja wideo-domofonowa: od bramy wjazdowej do lokalu bez aparatu (peszel wraz z pilotem do przeciągnięcia przewodu); -instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa: okablowanie; -wentylacja: grawitacyjna.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Panorama Grabówki

Inwestycja Panorama Grabówki zlokalizowana jest na malowniczym terenie z widokiem na zielone Pogórze Wielickie. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 to gwarancja szybkiego, płynnego i bezstresowego dojazdu do samego centrum Krakowa. Do Grabówek można również dojechać licznymi busami lub linią 214 z Borku Fałęckiego. W pobliżu Panoramy Grabówki znajdują się przedszkola, szkoły oraz centrum edukacyjno-rekreacyjne Solne Miasto z pływalnią, kortami tenisowymi, siłownią, stadionem sportowym oraz atrakcjami i salami zabaw dla młodszych dzieci. Liczne tereny zielone do wycieczek pieszych oraz rowerowych, park linowy, a dla wszystkich, którzy spacerując pragną skorzystać ze zdrowotnych walorów wielickiej soli – Tężnia solankowa. Odległość tylko 12 km do Puszczy Niepołomickiej pozwoli miłośnikom joggingu na prawdziwe chwile relaksu i aktywności. Wybór domu na Grabówkach to nie tylko świetny dojazd do pracy, ale przede wszystkim wypoczynek wśród piękna otaczającej przyrody, czystego powietrza i bliskości urozmaiconego małopolskiego krajobrazu.

Grabówki to miejscowość zlokalizowana na malowniczym terenie z widokiem, na zielone Pogórze Wielickie. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 gwarantuje szybki dojazd do samego centrum Krakowa. Do Grabówki dojedziemy licznymi busami lub linią MPK S.A. Kraków 214. W pobliżu miejscowości znajdują się przedszkola, szkoły oraz centrum edukacyjno-rekreacyjne Solne Miasto z pływalnią, kortami tenisowymi, siłownią, stadionem sportowym oraz atrakcjami i salami zabaw dla dzieci. Z Grabówki dzieli nas odległość 12 km do Puszczy Niepołomickiej, która pozwoli na spacery i podziwianie piękna przyrody. Lokalizacja gwarantuje nie tylko świetny dojazd do pracy, ale przede wszystkim wypoczynek wśród otaczającej zielni, czystego powietrza i bliskości urozmaiconego małopolskiego krajobrazu.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panorama Grabówki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się D.K. Kaczor.

Data publikacji: 21.06.2016

Data aktualizacji: 03.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie