Panorama Grabówki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAdkon Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Panorama Grabówki dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
B5
4
138 m²
334 m2

Opis Inwestycji

Nie szukaj daleko. Grabówki to wyjątkowe miejsce. Panoramiczne widoki, przyjemność korzystania z natury połączona z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj proponujemy kameralny kompleks budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jedyne 5 km za Krakowem, 3 km od centrum Wieliczki. W urokliwym otoczeniu powstają dwukondygnacyjne domy z garażami i ogródkami z możliwością dofinansowania z programu Mieszkanie Dla Młodych nawet do 43 tysięcy złotych.Usytuowanie domów jest gwarancją ciszy i spokoju dla przyszłych mieszkańców. Wyjątkowy klimat tego miejsca tworzymy zachowując dbałość o szczegóły wykończenia budynków. Drewniane detale oraz kamienne okładziny nawiązują do współczesnej architektury w dobrze zorganizowanej przestrzeni oraz w harmonii z zielenią i pięknymi widokami. Nie szukaj daleko – Panorama Grabówki.

Inwestycja Panorama Grabówki znajduje się w Grabówkach, ul. Grabówki 11 (0.9 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Adkon Sp. z o.o..

Inwestycja Panorama Grabówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 10 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Panorama Grabówki pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 138 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 138 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Adkon Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
ściany murowane, stropy i klatki schodowe żelbetowe, monolityczne.
Dach
-pokrycie dachu: dachówka ceramiczna; -ocieplenie dachu: wełna mineralna.
Stolarka okienna
-PVC o podwyższonej energooszczędności, średnie U<0,95 W/(m2K), trójszybowe, wzmocnione, w systemie ciepłego montażu na profilach SCHUCO; -okna połaciowe: Velux/Fakro.
Balkony
płyty żelbetowe wyłożone terakotą mrozoodporną.
Posadzka
we wszystkich pomieszczeniach wylewka cementowa.
Ściany
-ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych o grubości 25 cm, ocieplenie ścian zewnętrznych: styropian fasadowy grubości 18 cm; -ściany nośne: pustaki ceramiczne; -ściany działowe: murowane z elementów ceramicznych.
Parapety zewnętrzne
blacha powlekana.
Parapety wewnętrzne
konglomerat kamienny.
Instalacje
-instalacja C.O. parter: kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania (kotłownia); ogrzewanie podłogowe (hol, salon, kuchnia, wc); grzejniki z regulatorem ciepła w pozostałych pomieszczeniach; -instalacja C.O. piętro: ogrzewanie podłogowe + grzejnik drabinkowy (łazienka); grzejniki z regulatorem ciepła w pozostałych pomieszczeniach; -instalacja wod-kan: bez baterii, białego montażu oraz innych urządzeń sanitarnych; -instalacja wody użytkowej zimnej: zasilana z sieci miejskiej; -instalacja kominkowa: przygotowany przewód kominowy do podłączenia wkładu kominkowego, dopływ powietrza zewnętrzny; -instalacja elektryczna: zasilana z sieci kablowej ZE, włączniki i gniazdka w kolorze białym, systemowe LEGRAND; -instalacja kanalizacji: podłączona do sieci miejskiej; -instalacja wideo-domofonowa: od bramy wjazdowej do lokalu bez aparatu (peszel wraz z pilotem do przeciągnięcia przewodu); -instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa: okablowanie; -wentylacja: grawitacyjna.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 138 m2.
Powierzchnie działek: 334 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Panorama Grabówki

Inwestycja Panorama Grabówki zlokalizowana jest na malowniczym terenie z widokiem na zielone Pogórze Wielickie. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 to gwarancja szybkiego, płynnego i bezstresowego dojazdu do samego centrum Krakowa. Do Grabówek można również dojechać licznymi busami lub linią 214 z Borku Fałęckiego. W pobliżu Panoramy Grabówki znajdują się przedszkola, szkoły oraz centrum edukacyjno-rekreacyjne Solne Miasto z pływalnią, kortami tenisowymi, siłownią, stadionem sportowym oraz atrakcjami i salami zabaw dla młodszych dzieci. Liczne tereny zielone do wycieczek pieszych oraz rowerowych, park linowy, a dla wszystkich, którzy spacerując pragną skorzystać ze zdrowotnych walorów wielickiej soli – Tężnia solankowa. Odległość tylko 12 km do Puszczy Niepołomickiej pozwoli miłośnikom joggingu na prawdziwe chwile relaksu i aktywności. Wybór domu na Grabówkach to nie tylko świetny dojazd do pracy, ale przede wszystkim wypoczynek wśród piękna otaczającej przyrody, czystego powietrza i bliskości urozmaiconego małopolskiego krajobrazu.

Grabówki to miejscowość zlokalizowana na malowniczym terenie z widokiem, na zielone Pogórze Wielickie. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 gwarantuje szybki dojazd do samego centrum Krakowa. Do Grabówki dojedziemy licznymi busami lub linią MPK S.A. Kraków 214. W pobliżu miejscowości znajdują się przedszkola, szkoły oraz centrum edukacyjno-rekreacyjne Solne Miasto z pływalnią, kortami tenisowymi, siłownią, stadionem sportowym oraz atrakcjami i salami zabaw dla dzieci. Z Grabówki dzieli nas odległość 12 km do Puszczy Niepołomickiej, która pozwoli na spacery i podziwianie piękna przyrody. Lokalizacja gwarantuje nie tylko świetny dojazd do pracy, ale przede wszystkim wypoczynek wśród otaczającej zielni, czystego powietrza i bliskości urozmaiconego małopolskiego krajobrazu.

Komunikacja

W odległości 1300 metrów od inwestycji Panorama Grabówki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krzyszkowice Kasztanowa I.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się OJK Baza PonySport.

Data publikacji: 21.06.2016

Data aktualizacji: 18.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie