Świętego Urbana

Oferta archiwalna

Zabrze, ul. Świętego Urbana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 104 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Świętego Urbana

5 zdjęć

Świętego Urbana
Świętego Urbana
Świętego Urbana
Świętego Urbana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Willa Ostoja to nowoczesny siedmiokondygnacyjny budynek zlokalizowany w centrum Zabrza przy ulicy Świętego Urbana. Lokalizacja w samym centrum Zabrza, wysoko rozwinięta infrastruktura oraz bliskość szkół, urzędów, sklepów oraz budynków użyteczności publicznej czyni inwestycję atrakcyjną dla osób poszukujących komfortowych mieszkań w  budynku o ciekawej architekturze. Inwestycja obejmuje 22 nowoczesne mieszkania o powierzchni od 32,1 m2 do 101 m2 oraz lokale użytkowe (o powierzchni 190 m2) i biurowe (40-280 m2). Dodatkowo w garażu podziemnym dostępnych jest 29 miejsc postojowych, z których część to tzw. “miejsca podwójne” na podnoszonych platformach.Budynek zostanie wybudowany metodą tradycyjną, a mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim.

Lokalizacja w samym centrum Zabrza zapewnia swoim mieszkańcom wysoko rozwiniętą infrastrukturę  oraz bliskość szkół, urzędów, sklepów oraz budynków użyteczności publicznej.Dodatkowo w  pobliżu inwestycji znajduje się Miejski Ogród Botaniczny oraz przepiękny Park Leśny, idealny do spacerów i wypoczynku w wolnym czasie.

Inwestycja Świętego Urbana znajduje się w Zabrzu, ul. Świętego Urbana (2.8 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Świętego Urbana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Świętego Urbana nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Miasto składa się z kilkunastu dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach miasta powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się także liczne szpitale. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu kilkadziesiąt przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. kilkadziesiąt przedszkoli, podstawówek i zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z kilku parków miejskich. Znajduje się tu także wiele ogólnodostępnych boisk. W mieście są także kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Świętego Urbana?

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje kilka linii Tramwajów Śląskich i kilkadziesiąt linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz kilka stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Świętego Urbana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Świętego Urbana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze 3 Maja Szpital.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Świętego Urbana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Świętego Urbana znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 12 w Zabrzu w odległości 110 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu w odległości 260 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Świętego Urbana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Świętego Urbana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Netto, w odległości 430 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Świętego Urbana w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Miejski Zakład Kąpielowy, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: