Apartamenty Mogilska

Oferta archiwalna

Kraków, Grzegórzki, ul. Mogilska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 289 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Mogilska

3 zdjęcia

Apartamenty Mogilska
Apartamenty Mogilska
Apartamenty Mogilska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 112 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W inwestycji Apartamenty Mogilska w Krakowie znajdować się będzie 112 mieszkań w metrażach od 27 do 59 m². Każdy apartament został zaprojektowany w trosce o komfort przyszłych mieszkańców. Funkcjonalne rozkłady zapewnią możliwość swobodnej aranżacji i jak najlepszego dopasowania lokalu do swoich potrzeb.

Nowoczesna architektura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które pozytywnie wpłyną na jakość życia przyszłych mieszkańców.

Budowa inwestycji rozpoczęła się w II kwartale 2016 a jej zakończenie zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Inwestycja Apartamenty Mogilska znajduje się na Grzegórzkach, ul. Mogilska (2.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Mogilska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 112 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mogilska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Apatramenty Mogilska znajduję się w dzielnicy Grzegórzki, zaledwie 4 km od Rynku Głównego. Dużym atutem inwestycji jest zmodernizowana i rozbudowana sieć komunikacji publicznej z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi w najbliższej okolicy. Apartamenty posiadają łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz uczelni wyższych. Lokalizacja Apartamentów Mogilska to duże ułatwienie również dla osób aktywnych fizycznie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymi oraz z pierwszym w Polsce Parkiem Edukacyjnym „Ogród Doświadczeń”. Tuż przed budynkami przebiega trasa rowerowałącząca Nową Hutę z centrum Krakowa.

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Mogilska?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Mogilska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Mogilska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białucha 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Mogilska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mogilska znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia przy ZW NSZZ Policjantów w Krakowie w odległości 50 m, Ośrodek Doskonalenia Kadr Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Krakowie w odległości 90 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KĄCIK ŚWIATA w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Mogilska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mogilska w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Fitness Platinium, w odległości 320 m znajduje się Klub Sportowy "Dąbski".

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Grzegórzkach

Oferty na Grzegórzkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: