Atmosfera Atelier

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.
 • Osiedle Wilanowska(2.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, al. Wilanowska 122 (6.7 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Wilanowska
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 85 - 101 m2
  Vinci Immobilier Polska

Opis Inwestycji

Atmosfera Atelier jest zlokalizowana w samym sercu Miasteczka Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej vis à vis Świątyni Opatrzności Bożej. Sąsiaduje z poprzednimi realizacjami Acciona Nieruchomości Wilanów sp. z o.o. - Atmosfera Apartamenty i Nova Atmosfera, oraz z ulicą Herbu Szreniawa.Inwestycja oferuje szeroki wybór mieszkań od 33 do 148 m2. Klienci znajdą tu w szczególności bogatą ofertę dwustronnych mieszkań 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 40 do 80m2. Poszukujący większej przestrzeni powinni zwrócić uwagę na mieszkania 4-5 pokojowe od 80 do niemal 150 m2.Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub loggie, a te na parterze – ogródki. W obrębie inwestycji zaplanowany jest duży dziedziniec ze strefą rekreacyjną dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.Dla wygody mieszkańców Acciona Nieruchomości zaplanowała osiem rowerowni dostępnych z poziomu patio oraz wózkownie zlokalizowane w każdej klatce schodowej. W sprzedaży dostępne są także komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w jednopoziomowym garażu podziemnym.W sprzedaży są także lokale usługowe od 42 do 129 m2 zlokalizowane na parterze budynku.

Inwestycja Atmosfera Atelier znajduje się na Błoniach Wilanowskich, Al. Rzeczypospolitej 8 (9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Atmosfera Atelier została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atmosfera Atelier pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 43 do 129 metrów kwadratowych.

Deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (211 miejsc)

W inwestycji znajduje się 87 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 12 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (211 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atmosfera Atelier

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atmosfera Atelier mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Atmosfera Atelier znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świątynia Opatrzności Bożej 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atmosfera Atelier znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 310 m, Academy International Wilanów w odległości 430 m, Creative Kids Preschool Niepubliczne Przedszkole w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atmosfera Atelier jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Unicare w odległości 380 m, Szpital Medicover w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atmosfera Atelier składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Batumi, w odległości 250 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atmosfera Atelier w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2017

Data aktualizacji: 13.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie