Atmosfera Atelier

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Al. Rzeczypospolitej, oferowane bezpośrednio przez Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, Al. Rzeczypospolitej 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Atmosfera Atelier

3 zdjęcia

Atmosfera Atelier
Atmosfera Atelier
Atmosfera Atelier

Najbliższe inwestycje

 • Wioletta

  Polnord S.A.

 • Infinity Wilanów

  Dor Group

 • Osiedle Wilanowska

  Vinci Immobilier Polska

Opis Inwestycji

Atmosfera Atelier jest zlokalizowana w samym sercu Miasteczka Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej vis à vis Świątyni Opatrzności Bożej. Sąsiaduje z poprzednimi realizacjami Acciona Nieruchomości Wilanów sp. z o.o. - Atmosfera Apartamenty i Nova Atmosfera, oraz z ulicą Herbu Szreniawa.

Inwestycja oferuje szeroki wybór mieszkań od 33 do 148 m2. Klienci znajdą tu w szczególności bogatą ofertę dwustronnych mieszkań 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 40 do 80m2. Poszukujący większej przestrzeni powinni zwrócić uwagę na mieszkania 4-5 pokojowe od 80 do niemal 150 m2.

Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub loggie, a te na parterze – ogródki. W obrębie inwestycji zaplanowany jest duży dziedziniec ze strefą rekreacyjną dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.

Dla wygody mieszkańców Acciona Nieruchomości zaplanowała osiem rowerowni dostępnych z poziomu patio oraz wózkownie zlokalizowane w każdej klatce schodowej. W sprzedaży dostępne są także komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w jednopoziomowym garażu podziemnym.

W sprzedaży są także lokale usługowe od 42 do 129 m2 zlokalizowane na parterze budynku.

Inwestycja Atmosfera Atelier znajduje się na Błoniach Wilanowskich (9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Atmosfera Atelier została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Atmosfera Atelier nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 12 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (211 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atmosfera Atelier mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Atmosfera Atelier znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świątynia Opatrzności Bożej 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atmosfera Atelier znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 310 m, Academy International Wilanów w odległości 430 m, Creative Kids Preschool Niepubliczne Przedszkole w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atmosfera Atelier jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Unicare w odległości 380 m, Szpital Medicover w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atmosfera Atelier składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Batumi, w odległości 250 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atmosfera Atelier w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2017
Data aktualizacji: 13.11.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: