Uroczy Zakątek

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezABM Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Moja Północna(0.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Kościeszów (10.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  Moja Północna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 51 - 80 m2
  ECO Classic Sp. z o.o.
 • Atal Marina Apartamenty II(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Kowalczyka (8.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 900 netto/m2
  Atal Marina Apartamenty II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 117 - 179 m2
  ATAL S.A.
 • Miasto Moje(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 62 (10 km od centrum Warszawy)
  Miasto Moje
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 50 - 134 m2
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Uroczy Zakątek to trzy komfortowe i nowoczesne 4 piętrowe budynki zlokalizowane przy ul. Modlińskiej 129.Budynki o niskiej zabudowie i eleganckiej elewacji. Część mieszkalna w całości osłonięta jest od ulicy Modlińskiej skrzydłem usługowo-biurowym, tworząc tym samym przytulną i kameralną atmosferę. Każde mieszkanie posiada balkon bądź taras, a na kondygnacji parterowej znajdują się mieszkania z ogródkami. Wysokość mieszkań 2,70 i 3,0 m oraz duże okna zapewniają poczucie komfortu i przestrzeni.Osiedle jest ogrodzone i chronione przez całą dobę. Z myślą o najmłodszych na terenie osiedla urządziliśmy urozmaicony plac zabaw. Ponadto w jednym z lokali jest uruchomiony Klub przedszkolaka “Bajeczna Kraina“ W każdej klatce znajduje się cichobieżna winda KONE. Inwestycja w całości przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. W podziemiu budynku znajdują się stanowiska parkingowe oraz komórki lokatorskie. Wszystkie lokale posiadają świadectwa energetyczne. Lokale gotowe do odbioru.Już tylko 2% mieszkań na terenie Warszawy jest objętych programem Rodzina na Swoim- w naszej inwestycji ponad 75% mieszkań spełnia nowe warunki programu.Przyjdź i zobacz!Opis lokali usługowych:Gotowa inwestycja znajduje się na Białołęce. Bezpośrednio przy ul. Modlińskiej widnieje skrzydło lokali usługowo-biurowych. Całość inwestycji obejmuje także 133 mieszkania w większości sprzedane i zasiedlone. Lokale posiadają duże witryny od frontu, dzięki czemu są dobrze widoczne od ulicy. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana. Wysokość lokali to 3 m, co daje doskonałą podstawę do różnorodnej adaptacji przestrzeni.Lokale posiadają wentylację mechaniczną nawiewno-wyciągową. Do każdego lokalu doprowadzona jest instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna. W lokalach znajdują się wyposażone w termostaty grzejniki panelowe stalowe.Poprowadzona została instalacja telefoniczna, telewizyjna oraz internetowa.Wszystkie lokale posiadają świadectwa energetyczne. Inwestycja w całości przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.Cichobieżna winda w każdej klatce.Inwestycja objęta jest całodobową ochroną fizyczną, co zapewnia bezpieczeństwo przez 24h.Istnieje możliwość połączenia lokali, co pozwoli na otrzymanie dużej przestronnej powierzchni. Możliwość uzyskania powierzchni nawet do 427 m2, co daje okazję na swobodne prowadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności.Ceny promocyjne mieszkań z miejscem postojowym płatnym dodatkowo 19.950zł brutto.

Inwestycja Uroczy Zakątek znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska 129 (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ABM Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Uroczy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 158 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Uroczy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper ABM Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 158 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 12000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 15000 zł.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, własna kotłownia, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Uroczy Zakątek

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Uroczy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Uroczy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrazkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Uroczy Zakątek znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole 192 "Wesoły Pędzelek" w odległości 220 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła im. Janusza Korczaka w odległości 260 m, Niepubliczne Gimnazjum Nasza Szkoła im. Janusza Korczaka w odległości 260 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Uroczy Zakątek w odległości 120 m znajduje się New Age Fitness, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie