Osiedle Uroczy Zakątek

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezABM Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Moja Północna(0.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Kościeszów (10.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  Moja Północna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 51 - 80 m2
  ECO Classic Sp. z o.o.
 • Atal Marina Apartamenty II(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Kowalczyka (8.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 900 netto/m2
  Atal Marina Apartamenty II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 117 - 179 m2
  ATAL S.A.
 • Miasto Moje(1.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 62 (10 km od centrum Warszawy)
  Miasto Moje
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 50 - 134 m2
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Uroczy Zakątek to trzy komfortowe i nowoczesne 4 piętrowe budynki zlokalizowane przy ul. Modlińskiej 129. Budynki o niskiej zabudowie i eleganckiej elewacji. Część mieszkalna w całości osłonięta jest od ulicy Modlińskiej skrzydłem usługowo-biurowym, tworząc tym samym przytulną i kameralną atmosferę.Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i chronione przez całą dobę.Lokale usługowo-biurowe posiadają duże witryny od frontu, dzięki czemu są dobrze widoczne od ulicy. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana. Wysokość lokali to 3m, co daje doskonałą podstawę do różnorodnej adaptacji przestrzeni. Lokale posiadają wentylację mechaniczną nawiewno-wyciągową. Do każdego lokalu doprowadzona jest instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna. W lokalach znajdują się wyposażone w termostaty grzejniki panelowe stalowe. Poprowadzona została instalacja telefoniczna, telewizyjna oraz internetowa.Wszystkie lokale posiadają świadectwa energetyczne. W każdej klatce znajduje się cichobieżna winda KONE. Ponadto inwestycja w całości przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.W podziemiu budynku znajdują się stanowiska parkingowe oraz komórki lokatorskie.Istnieje możliwość adaptacji lokali zarówno na lokale usługowe, biurowe jak i handlowe, czy gastronomiczne.Ponadto otwarcie Mostu Północnego w sąsiedztwie inwestycji pozwala na szybką komunikację z centrum miasta i znacząco skraca czas dojazdu do inwestycji.Lokale są gotowe do odbioru.

Inwestycja Osiedle Uroczy Zakątek znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska 129 (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ABM Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Uroczy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Uroczy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper ABM Invest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 13 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Monolityczna żelbetowa, słupowo-płytowa.
Dach
Stropodach płaski, pokrycie papą termozgrzewalną, odwodnienie dachu wpustami dachowymi do systemu rynien, obróbki blacharskie – blacha stalowa ocynkowana – zgodnie z kolorystyką elewacji.
Elewacja
Wykończenie: tynkiem cienkowarstwowym, na fragmentach elewacji oraz cokół w parterze budynku zastosowanie okładziny zgodnie z projektem wykonawczym.
Stolarka okienna
Okna PCV rozwieralne, w kolorze drewnopodobnym jasny brąz od zewnątrz i białe od wewnątrz, szklenie szkłem zespolonym, bezbarwnym, w każdym oknie znajduje się przynajmniej jedno skrzydło uchylne – zgodnie z projektem wykonawczym.
Drzwi zewnętrzne
Wzmocnione drzwi do mieszkań o podwyższonej odporności na włamania, klasy 2 wg. ENV
Balkony
Loggie, tarasy i balkony: Barierki – stal malowana proszkowo zgodnie z projektem wykonawczym, posadzki – gres mrozoodporny, cokoły gresowe. Tarasy i ogródki na parterze: Balustrady/ pochwyty stalowe - stal malowana proszkowo zgodnie z projektem wykonawczym, płyty betonowe ułożone na podsypce żwirowej, warstwy ogrodowe – przygotowanie podłoża pod trawniki, oddzielenia pomiędzy ogródkami z siatki wysokość 1,20m - zgodnie z projektem wykonawczym.
Posadzka
Szlichta cementowa, dylatowana obwodowo i na granicy pomiędzy pomieszczeniami.
Ściany
Pomieszczenia mieszkalne tynkowane tynkiem gipsowym kat. III, jednokrotnie malowane farbą emulsyjną białą. Ściany łazienek nie tynkowane, do zaimpregnowania środkiem przeciwwilgociowym i wykończenia we własnym zakresie przez Kupującego.
Sufity
Tynkowane tynkiem gipsowym kat. III gr. ok. 1 cm, jednokrotnie malowane farbą emulsyjną białą.
Parapety wewnętrzne
Miejsca przygotowane do montażu parapetów przez Kupującego.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, internetowa, telewizyjna, instalacja domofonowa, dzwonek.
Ogrzewanie
Z kotłowni własnej.
Wentylacja
Grawitacyjna.
Wyposażenie łazienki
Podejścia wody i kanalizacji do odbiorników sanitarnych przewidzianych w projekcie, bez białego montażu i osprzętu. Zaznaczone w projekcie wyposażenie jest tylko propozycją i nie wchodzi w standard wykończenia lokalu.
Wyposażenie kuchni
Podejścia wody i kanalizacji dla zamontowania zlewozmywaka za baterią sztorcową, przyłącza elektryczne do urządzeń zakończone gniazdkiem dla lodówki i puszką z kostką zaciskową dla kuchni elektrycznej.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Uroczy Zakątek

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Uroczy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Uroczy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrazkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Uroczy Zakątek znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole 192 "Wesoły Pędzelek" w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego w odległości 270 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła im. Janusza Korczaka w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Uroczy Zakątek w odległości 110 m znajduje się New Age Fitness, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.04.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie