Wille Duchnów Sp. z o.o. logo

Wille Duchnów Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, ul. Zasobna 39b
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Witamy serdecznie na stronie firmy Wille Duchnów Sp. z o.o.

Spółka została powołana do realizacji mieszkaniowych projektów deweloperskich. Została powołana w 2007 r., realizując dotychczas osiedla domów jednorodzinnych i jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych między innymi w miejscowości Duchnów, Stefanówka i Zakręt (gmina Wiązowna).

Realizacja obejmuje wszystkie etapy projektu deweloperskiego, począwszy od wyszukania, analizy i zakupu gruntów inwestycyjnych, przygotowanie projektu architektonicznego, poprzez prowadzenie i nadzorowanie budowy, aż do przekazania już gotowych domów nowym Nabywcom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W trosce o Państwa zadowolenie, wygodę oraz komfort, pod nasze inwestycje, wyszukujemy tylko i wyłącznie najlepsze i najatrakcyjniejsze lokalizacje. Dbamy również o szczegółowe wykończenie budynków zachowując wysoką jakość wykonywanych prac. Do budowy stosujemy wyłącznie materiały posiadające odpowiednie gwarancje, certyfikaty oraz atesty budowlane. Zapewniamy partnerską umowę, zgodną z wytycznymi tzw. ustawy deweloperskiej, dogodne warunki finansowania zakupu oraz kompleksową usługę po sprzedażową. Również w kwestii wykończenia domu POD KLUCZ i wyboru właściwych materiałów wykończeniowych. Jesteśmy przekonani, że wybierając nieruchomość z naszej oferty, dokonają Państwo najlepszego wyboru.

Kontakt

Wille Duchnów Sp. z o.o. logo
Wille Duchnów Sp. z o.o.
Warszawa, Wawer, ul. Zasobna 39b
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: