RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o. logo

RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o.

Warszawa, ul. Stefana Okrzei 1A/10
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o. to jedna z 7 066 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Warszawie.

W swojej ofercie deweloper RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o. posiada:

 • Domy na sprzedaż o metrażu 195 m².

Domy znajdują się w inwestycji: Pangea.Każda inwestycja RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 10 nieruchomości w województwie mazowieckim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o..

Posiadamy w sprzedaży 10 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Pangea
  4 kw. 2023
  PANGEA to kameralne osiedle ekskluzywnych bliźniaków, zaprojektowanych zgodnie ze współczesnymi wymaganiami budownictwa.W inwestycji zaprojektowano pięć budynków w zabudowie bliźniaczej z 3 kondygnacjami. Każde segment odpowiednio nasłonecznione oraz wyposażone w przestronny ogród zimowy. Dla wygody, każdy budynek ma szybką ładowarkę do samochodu elektrycznego. Z każdego budynku roztacza się wspaniały panoramiczny widok na jezioro ta rzeka Narew.Między segmentami zostaną zachowane odpowiednie odległości, tak aby każdy z mieszkańców mógł zachować swoją prywatność. Drogi i dojścia na terenie inwestycji otoczone zielenią.PLUSY INWESTYCJI:Jest wiele powodów dla których warto zamieszkać w domach Pangea.- Blisko Stolicy. Warszawę i Serock dzieli tylko kilka minut. Do centrum stolicy można dojechać w 35 minut!3-Warstowa Elewacja. Elewacja oprócz pięknego wyglądu, dodatkowo zwiększa energooszczędność -Własna Studnia Studnia zapewnia stałość zaopatrzenia i wysoką jakość wody -Zimowy Ogród Na dachu znajduje się zimowy ogród z widokiem na rzekę Narew i Zalew Zegrzyński -Zielony Dach Dach nie tylko pięknie wygląda, ale posiada też miejsce na montaż grilla – to powiększenie działki -Ładowarka Samochodowa W domu znajduje się wbudowana ładowarka do samochodu elektrycznego 20kW -Fotowoltaika w Cenie W cenie domu zawarta jest instalacja fotowoltaiczna umieszczona na dachu -Drzewa na Podwórku Patrzenie na piękno przyrody jest pierwszym krokiem do oczyszczenia umysłu.Przekazanie kluczy nastąpi do IV kwartał 2023 roku.Zachęcamy do kontaktu

  Pangea

  od 7 200 zł/m2
  ul. Pułtuska , Serock(17.4 km od Warszawy)
  RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o.

Kontakt

RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o. logo
RybkaBud Budownictwo Sp. z o. o.
Warszawa, ul. Stefana Okrzei 1A/10
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: