RAWBUD - Rawicz spółka z o.o logo

RAWBUD - Rawicz spółka z o.o

Rawicz, ul. Śląska 88
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Podstawowym profilem działalności spółki jest produkcja budowlana i szeroko rozumiane usługi budowlane wraz ze sprzedażą mieszkań. Drugorzędną działalnością jest przejęty Zakład Produkcji Znaków Drogowych i Reklam.

Od początków istnienia firmy odnotowuje się systematyczny rozwój tak, że obecnie jest to największa firma budowlana na terenie Ziemi Rawickiej. W swoich szeregach zatrudniamy pracowników specjalizujących się we wszystkich dziedzinach branży budowlanej, począwszy od kadry kierowniczej do pracowników produkcyjnych.

„RAWBUD” – Rawicz spółka z o.o. świadczy usługi w zakresie budownictwa jedno- i wielorodzinnego, użyteczności publicznej i budownictwa przemysłowego oraz rolniczego, w większości na terenie województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego. Do głównych odbiorców naszych usług możemy zaliczyć Spółdzielnie Mieszkaniowe, dla których wybudowaliśmy wiele budynków mieszkalnych. Odbiorcą naszych usług był również Wielkopolski Zakład Gazownictwa w Poznaniu, dla którego wykonaliśmy wiele ciekawych inwestycji na terenie Polski Środkowej i Północnej. W dorobku naszej działalności posiadamy szereg inwestycji wykonanych dla instytucji opieki społecznej, użyteczności publicznej (budynki administracyjne, edukacyjne, przemysłowe), pozyskując w ten sposób uznanie na tym rynku. Świadczone przez naszą firmę usługi realizowane są zgodnie z założeniami projektowymi i wymogami prawnymi, a oferowane terminy wykonania prac są dotrzymywane, co świadczy o fachowości i wiarygodności spółki.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

RAWBUD - Rawicz spółka z o.o logo
RAWBUD - Rawicz spółka z o.o
Rawicz, ul. Śląska 88
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: