Przedsiębiorstwo "Market" logo

Przedsiębiorstwo "Market"

Luboń, Kalinowa 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo "Domy - Sokołowski" jest prywatną firmą deweloperską, działającą od 1995 roku na terenie województwa wielkopolskiego, a od 2007 roku również województwa mazowieckiego. Budujemy małe, kameralne osiedla domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych. W wykonawstwie stawiamy na "tradycję" w budowie (budynki z cegły pokryte dachówką) i nowoczesne technologie wykończeniowe. Posiadamy bogate doświadczenie i odnosimy sukcesy w realizacji naszych przedsięwzięć budowlanych. Przykładamy wielką wagę do tego, aby realizowane przez nas domy były pięknie wykończone i wpisywały się harmonijnie w architekturę, a zagospodarowanie terenu uwzględniało otaczającą je przyrodę. Staramy się pomóc naszym P.T. Klientom realizować marzenia o własnym domu.

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, iż zakup mieszkania, tym bardziej domu wiąże się dla większości klientów z podjęciem bardzo poważnej, życiowej decyzji. Dlatego też, oferujemy pełen wachlarz dodatkowych usług, które ułatwią naszym klientom poruszanie się w gąszczu formalności, a także wpłyną na ich maksymalnie odciążenie:

-gwarancja i wysoka jakość świadczonych usług,

-pełen profesjonalizm,

-pomoc w sprzedaży dotychczasowej posiadanej nieruchomości,

-poprzez współpracę z zaufanym biurem nieruchomości,

-pomoc w załatwianiu formalności kredytowych i ubezpieczeniowych

-współpraca z profesjonalną firmą przeprowadzkową, która ułatwi naszym klientom bardzo trudne zadanie, jakim jest koordynacja, czyli spakowanie i przewóz własnego mienia.

Kontakt

Przedsiębiorstwo "Market" logo
Przedsiębiorstwo "Market"
Luboń, Kalinowa 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: