Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Wri-Complex logo

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Wri-Complex

Chodzież, ul. Ks. Kan. Jana Ksyckiego 5c
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne WRI-COMPLEX to firma świadcząca pełen zakres usług związanych z instalacjami sanitarnymi, w szczególności systemami klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem instalacji sanitarnych dla klienta indywidualnego, biznesowego i instytucjonalnego.

Począwszy od 2003 roku, realizując zlecenia na budowach w Polsce i zagranicą, zdobyliśmy bogate doświadczenie. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 500 kontraktów, a grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa. Dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu, stosowaniu rozwiązań renomowanych firm oraz ciągłemu doskonaleniu i poszerzaniu posiadanej wiedzy, zapewniamy realizację zleceń na najwyższym poziomie.

Posiadamy w sprzedaży 35 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Park Rataje
  gotowe
  Inwestycja Osiedle „Park Rataje” – całkowicie nowe osiedle powstające przy ul. Chodzieskiej w Ratajach. „Park Rataje” to miejsce w sąsiedztwie parku i terenów rekreacyjnych, blisko miasta ale mające sielski i spokojny charakter. W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki mieszkalne, w każdym budynku znajdować się będą 52 mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 58 m2. W sprzedaży oferowane są

  Park Rataje

  od 6 150 /m2
  ul. Chodzieska , Rataje, chodzieski(13.8 km od Piły)
  Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Wri-Complex

Kontakt

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Wri-Complex logo
Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Wri-Complex
Chodzież, ul. Ks. Kan. Jana Ksyckiego 5c
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: